Фізик-ядерщик заочно• 25 апреля в 16:19
Мене відшили через мову. Це правда може бути причиною чи відмазка?
Довгий час спілкуватись з чоловіком.
Добрий , уважний, турботливий, намагався побудувати зі мною стосунки.
Сексу не було, були поцілунки. Робив для мене багато романтичних штук і взагалі був дуже милий.
Тут минулого тижня він бере мене за руку і каже ʼякщо ми говоримо про симпатії, то я не можу змиритись з тим, як ти розмовляєш - суржик - це жахливо і для мене важливо якою мовою ти говоришʼ
Я витріщила очі, розповіла всім подругам - реакція така ж, всі в шоці.
Як ви на це дивитесь?
Пилосмок працює• 25 апреля в 16:20
А он говорит на литературном украинском? Так и вы говорите.
Фізик-ядерщик заочно
• 25 апреля в 16:20
Ответ дляПилосмок працює
Так
У нього прямо дуже чиста українська мова
Мамин тріль• 25 апреля в 16:20
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Так
Але ж він обмежений
Замрійлива• 25 апреля в 16:21
Ну хорошо, что сразу все выяснили и вы не успели к нему привязаться
Пилосмок працює• 25 апреля в 16:22
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Так
Значит и вы так говорите.
И скажите - я благодаря тебе тоже так говорить буду!
Фізик-ядерщик заочно
• 25 апреля в 16:23
Ответ дляПилосмок працює
Значит и вы так говорите.
Так я не хочу підлаштовуватись
Це обмеження моїх свобод
Кружите меня,кружите• 25 апреля в 16:23
Так, суржик інколи дуже ріже слух і не просто сприймати такі слова серйозно.
З дитинства вважала, що моя сім´я україномовна, а в школі зрозуміла, що багато слів суржик. Важко було переналаштуватися
Кредитная• 25 апреля в 16:23
Суржик, это значит вы из села ? Это действительно неприятно слышать.
Чекаю завтра• 25 апреля в 16:24
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Так я не хочу підлаштовуватись
Це обмеження моїх свобод
это даже не ограничение, это прямое оскорбление
Дай подивлюся• 25 апреля в 16:24
Для меня качество речи - показатель. Я бы даже не пришла на второе свидание. И именно в этом месте он не прав, неужели сразу нельзя было понять, что его это не устраивает?
Лукава Кішка• 25 апреля в 16:25
це знов той автор, що пише про свій суржик нормальною українською мовою.
ви навіть придурюватись не вмієте
Чекаю завтра• 25 апреля в 16:25
Ответ дляДай подивлюся
так ему по кайфу, это тип людей таких, самоутверждаться за счет других. сегодня у нее речь не чистая, завтра род недостаточно знатный, послезавтра грудь маловата. такие ущербы всегда найдут недостаток даже в идеале. поэтому ему надо сразу указать где его место.
Фізик-ядерщик заочно
• 25 апреля в 16:26
Ответ дляЧекаю завтра
Мені теж було неприємно коли він казав як це огидно
Причому дуже злобно
Кружите меня,кружите• 25 апреля в 16:26
Ответ дляДайте вподобайок
А може і не даремно такий притрушений сам відпав
З якох пір освічена і грамотна людина вважається притрушеною? На його фоні автор колгоспниця з освітою 3 класи
А_я_ЛОЖУ!• 25 апреля в 16:26
А если бы он общался не грамотно, у нас девушка на суржике разговаривала, так с ней никто ездить с работы не хотел, потому что кроме того, что она говорила как пропало, так ещё и очень громко
Хвильоватиша• 25 апреля в 16:27
Автор, так вы на прокладки себе не заработаете, вбросом языкового срача
Чекаю завтра• 25 апреля в 16:27
Ответ дляКружите меня,кружите
и к чему его образованность и грамотность, если у него сущность говенная?
Пилосмок працює• 25 апреля в 16:28
Ответ дляДай подивлюся
Фізик-ядерщик заочно
• 25 апреля в 16:30
Ответ дляТайТаке
Просто вы ему неприятны . Он сам еще мозгами это не понял, но на интутивном уровне да.
Тоді навіщо були всі ці хороводи 3 місяці