Курочка-чубаточка• 11 мая 2025
Донька і навчання після 9 класу.
Моє бачення, щоб пішла навчатись в коледж після 9 класу, потім у ВНЗ. Вона хоче продовжувати 10-11 клас, хоч я розумію, що це просиджувати час, але вона звісно, ще дитина і сама не усвідомлює що їй потрібно. Київ.
Що порадите?
Почемучечка• 11 мая 2025
Ответ дляУравнобешенная
Не знаю ) В них багато економічних дисциплін.
Ми сіли перебирати куди ми не йдемо.
Перукар, манікюр, повар, шиття ні.
Медичний, педагогічний ні.
Хімічний, архітектурний ні.
Дизайн ні.
Хоча вона англійським займається, свого часу ходила в художню школу, вдома з дитинства мільйон поробок.
Хотіла то на дизайнера квартир, то на кройку і шиття, то розмальовувати одяг
Всюди себе пробувала, нічого не хоче.
Ми брали приватні уроки, майстер класи, намагалися глибше зрозуміти . Вона починала, їй це швидко набридало, і кидала.
В 10 класс в чужу школу, в новий клас теж не захотіла.
Предмет хімія не потягне, вона її не знає від слова зовсім і взагалі.
Походили по днях відкритих дверей.
Я вирішила сюда. Їй подобається.
Десь прилаштуємо. Час покаже
Ми сіли перебирати куди ми не йдемо.
Перукар, манікюр, повар, шиття ні.
Медичний, педагогічний ні.
Хімічний, архітектурний ні.
Дизайн ні.
Всюди себе пробувала, нічого не хоче.
Походили по днях відкритих дверей.
Я вирішила сюда. Їй подобається.
Десь прилаштуємо. Час покаже
Напомнила Ваша история историю про дочку специалиста по инвестированию в сериале ’Создавая Анну’
Уравнобешенная• 11 мая 2025
Ответ дляПочемучечка
Не знаю, что там ) Сериал не смотрела и названия не слышала.