ХаДиДиШь• 11 мая в 17:43

відпочинок/перерви в роботі чи навчанні

коли було 25-30 років - могла вчитись чи працювати нон-стоп.
навіть до 35 могла це робити.
а вже коли 35+ помітила, що мозок "втомлюється".
вивчаю іноземну пару тижнів - потім треба перерву, інакше просто верне і фізично не можу це робити.
роботу тягну якось, але понаднормово, як колись, вже не можу фізично.
коли працюю в напрузі навіть робочий день - потім довго відходжу.
робота розумова і така, що просто нон-стоп - і я ввечері вже нічого не можу, на вихідні також продуктивності нуль.
А хочеться так, щоб попрацювати, вечора повчитись, на вихідні окрім дому і дитини могти і вчитись, і працювати.
А не отак як зараз. Дитина дивиться фільм, а я собі свій, хоче треба закрити багато робочих хвостів.
Як стати супер продуктивною?
Брюнетка в Мармеладе• 11 мая в 17:45
Так в мене теж таке є.
Вивчаю зараз другу іноземну мову.
Ось здам через місяць б2 і хотілося б паузу на літо.
Постійно як білка в колесі.
Паралельно з роботою і родиною це важко в 35+.
автор ХаДиДиШь • 11 мая в 17:46
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Так в мене теж таке є.
Вивчаю зараз другу іноземну мову.
Постійно як білка в колесі.
а я дві паралельно вивчаю. важко
Шеллар• 11 мая в 17:47
Ніяк, це вже вік - Ви звичайно можете надивитися відео про успішний успіх і ’я все встигаю з трьома дітьми’, але реальність інша. Те що у 20-ть легко і непомітно в 40-рок потребує зусиль.
автор ХаДиДиШь • 11 мая в 17:48
Ответ дляШеллар
але в мене нема вибору.
я одна з дитино, і мушу гребти і гребти
Брюнетка в Мармеладе• 11 мая в 17:48
Ответ дляХаДиДиШь
а я дві паралельно вивчаю. важко
Дві паралельно для мене нереально.
Англійська в мене б2.
І ось ця друга за 3 роки теж уже б2 з 0.
Хотілося б дотягти англійську до с1, але поки це нереально.
Аби ще якось це принесло якісь дивіденди.
Бо поки користі з тої другої мови 0.
Але в мене керівна посада і я реально вчу її для робити та кар´єри.

Просто так не робила би це.
Занадто великі зусилля
Шеллар• 11 мая в 17:49
Ответ дляХаДиДиШь
але в мене нема вибору.
я одна з дитино, і мушу гребти і гребти
Я не проте, звісно що життя ставить умови коли мусиш, але так як у юності не буде - сили і часу більше потрібно, енергії менше, втомлюєшся швидше.
автор ХаДиДиШь • 11 мая в 17:53
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Дві паралельно для мене нереально.
Англійська в мене б2.
Бо поки користі з тої другої мови 0.

Просто так не робила би це.
Занадто великі зусилля
в мене англійська була б2, але скотилась. займаюсь з репетитором раз в тиждень по підручнику б2, але в мене реально б1, бо забуто все.
другу іноземну мову вивча з нуля, поки на а1.

а паралельно на роботі завал просто так багато, весь день мозок думає і працює.
і дитина на мені одній.

але мені дуже треба дві мови зараз.
і роботу треба робити більше ніж можу, тому що зараз такий час і я не знаю що робити без роботи.
і це все так морально давить.
я минулі вихідні пролежала всі просто через втому. навіть не вийшла прогулятись з дитиною.

але так хочеться мови вивчати, через те сплю мало. а іножді вночі туплю тупі серіали
автор ХаДиДиШь • 11 мая в 17:54
Ответ дляШеллар
я в універі спала по 6 годин і було ок.
а тепер не так.
але може це не тільки вік. дитина, супутні проблеми, домашні рутини.
автор ХаДиДиШь • 11 мая в 17:56
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Дві паралельно для мене нереально.
Англійська в мене б2.
Бо поки користі з тої другої мови 0.

Просто так не робила би це.
Занадто великі зусилля
наприклад, я починаю багато займатись англійською (по годині в день), і ще паралельно слухаю всякі подкасти, ютуб... коли збираюсь/миюсь - от в такому режимі я не можу довго витримати, в мене тоді просто за пару тижнів мозок не сприймає і я мушу робити перерву на тижні...
Брюнетка в Мармеладе• 11 мая в 18:00
Ответ дляХаДиДиШь
Ні)) я вчу щодня по 1-2 години + фільми та підкасти.
Мій максимум це я потрапила у листопаді на безкоштовні інтенсивні курси. То було 8 годин робота + 4 години навчання онлайн+ домашка щодня.
Зараз я в режимі 1-1,5 години щодня.
Але це буквально 3 місяці так, щоб просто здати той довбагий іспит і мати сертифікат...по моєму досвіду, перерва на тижні - це одразу суттєвий відкат назад. Не дозволяю собі таке зараз. Спочатку сертифікат. Потім відпочинок
автор ХаДиДиШь • 11 мая в 18:02
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Зараз я в режимі 1-1,5 години щодня.
в мене це не те, що дозвіл, а просто як вимушеність.
може це через дитину, тому що на вихідні я можу повчитись тільки коли вона йде спати. до того вона просто не дає, а це не раніше 22. в будні так само.
Брюнетка в Мармеладе• 11 мая в 18:03
Ответ дляХаДиДиШь
Я думаю, що ви багато на себе взвалили.
Все і одразу - це дуже багато. Друга мова у Вас німецька?
автор ХаДиДиШь • 11 мая в 18:03
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Зараз я в режимі 1-1,5 години щодня.
я хочу знайти причину своєї втоми і непродуктивності.
от сьогодні ми весь день дома, падає дощ.
я не готувала ще їду, доїли вчорашній суп.
але ні попрацювати, ні повчитись я не можу. дитина одразу починає або мене дьоргати, або брати і собі грати компютерні ігри (я не дозволяю багато їй грати)
Брюнетка в Мармеладе• 11 мая в 18:05
Ответ дляХаДиДиШь
Бо ви маєте мати саме вихідні, коли просто повноцінний відпочинок. Без цього ваш мозок тупо вже відмовляється аналізувати так багато інформації. Так буває. Менталка теж стомилася від вашого ритму. І тіло теж
автор ХаДиДиШь • 11 мая в 18:05
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Я думаю, що ви багато на себе взвалили.
ні, польська.
англійська в мене суто для підтримання рівня. раз в тиждень репетитор і домашка біля 2 годин в тиждень. ще 1 година спікінг з нейтівом - але це більше так по фану.
польська двічі на тиждень по 1,5 год, але домашка займає не багато, не більше години до наступного заняття.
Просто все разом: і робота (а часто ночами допрацьовую, а зараз щось не тягну вже), і дитина, і оренда, і домашні справи - все якось навалилось і багато всього
автор ХаДиДиШь • 11 мая в 18:06
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
а Ви на вихідні взагалі мовами не займаєтесь?
автор ХаДиДиШь • 11 мая в 18:06
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
бо якщо я на вихідні з дитиною + домашні справи - то я відпочиваю також тільки коли дитина йде спати, до того це не відпочинок взагалі
Брюнетка в Мармеладе• 11 мая в 18:07
Ответ дляХаДиДиШь
Ніколи)) вихідні для родини і відпочинку. Лише зараз себе заставляю, бо до іспиту лише місяць і треба дотягнути хвости.
Польська, мабуть, не сильно складна. З часом все вийде))
автор ХаДиДиШь • 11 мая в 18:08
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
польська не складна для розуміння.
проте писати і говорити дуже складно. вона ніби схожа, але в тому і багато незрозумілостей, бо часто звучить якось нелогічно