Котики-муркотики• 12 мая в 11:30
Автобусом зі Львова в Варшаву скільки часу?
Хто нещодавно їхав автобусом зі Львова в Варшаву, скільки часу займає дорога? Як ситуація на кордоні. Будемо їхати через РАВА-Руську. Яка черга на кордоні?
годовасик• 12 мая в 11:33
Есть телеграм каналы по каждому пункту пропуска. Мы в прошлом году так мониторили
Наизнанку• 12 мая в 20:27
Автолюкс їде через Ягодин чи Устилуг. Через Львівські кордони наші автобуси їдуть трошки довше. Кордон в середньому години 3 займає.