Суцільна зрада• 12 мая в 15:43
Черногория, Свети Стефан, где поесть)
Решилась на поездку вдвоем с ребенком, жилье без питания вообще. Пожалуйста, кто опытный, подскажите, что там с питанием? Готовить особо не хочется)
Сосиска_Втесте• 12 мая в 15:45
А вам буде де, у вас апарти з кухнею і машина є, щоб супермаркет їздити?
Сосиска_Втесте• 12 мая в 15:45
В Болгарії усюди будуть кафе і ресторани, там мало де є кухня і харчування
Бензопирен• 12 мая в 15:46
Ответ дляСосиска_Втесте
Автору не буде зручно жити в Чорногорії, а харчуватися в Болгарії
Ло Шарик• 12 мая в 15:47
Ответ дляСосиска_Втесте
Болгарія вже набридла
Безсовісна кума• 12 мая в 15:48
Тричі на день харчуватися буде небюджетно. Краще тоді готель, або хоч щось готувати
Суцільна зрада
• 12 мая в 15:50
Ответ дляБезсовісна кума
Поздняк метаться, жилье уже частично оплачено) а у сына открылась голодная яма живота, теперь паникую, как его укормить там))
Суцільна зрада
• 12 мая в 15:51
Ответ дляБезсовісна кума
Что-то конечно придется, но все же хочется понимать, куда можно сходить поесть за вменяемые деньги
Безсовісна кума• 12 мая в 15:51
Ответ дляСуцільна зрада
Там повно всього навколо - оберете на свій смак і гаманець)
Суцільна зрада
• 12 мая в 15:52
Ответ дляБезсовісна кума
О, уже хорошо) то есть общепит представлен в ассортименте
Безсовісна кума• 12 мая в 15:53
Ответ дляСуцільна зрада
Звісно)
Шотуткоїться?• 12 мая в 21:23
Я експерт, я там 2 місяці жила. Ви хоч не у Сєнки орендували житло?))
Там є декілька ресторанів, є якийсь лакшері, ми туди не ходили, один є приблизно на половині спуску-там не смачно, смачно було на самій горі при в´їзді у рестіку і там супер вид
Шотуткоїться?• 12 мая в 21:30
Ответ дляСуцільна зрада
Апартаменты Сара Люкс вроде
Не Сєнка, вже добре))
Ну там біля вас бюджетно не вийде поїсти, мабуть мінімум 30є на 2х, без напоїв.
Бойцовская• 13 мая в 08:03
Минулого року була з дочкою в Будві, вранці робили овсянку з бананом, бутерброди, чай. В обід в магазині купляли салати - консерви ( тунець, овочі) Ввечері була вже вулична їда . Були ще йогурти, випічка, фрукти . Бюджетно можна поїсти
Мудробаба• 13 мая в 09:05
Ответ дляБойцовская
Это вы едите,как дюймовочки, я с двумя парнями теперь только Олл беру
Бойцовская• 13 мая в 09:18
Ответ дляМудробаба
Да ))