КоролеВешна• 12 мая в 23:49
Ви б пішли на зустріч однокласників, якщо нічого не маєте в житті?
Планується зустріч й ви б пішли, якби жили майже гірше всіх?
Там буде власник ресторану відомого, блогерка, яка подорожує, інші дівчата, які приїдуть швидше за все на своїх авто(зустріч в школі в смт, потім вечеря в ресторані в місті), ще однокласники які сказали що будуть і знаю що вони теж живуть нормально.
Я в свої 32 нічого не маю, живу в батьків, розлучена. Працюю в магазині, все, нічого цікавого. Так як я живу тут то буде дивно, що не прийшла. І там думаю буде щось таке що всі будуть розповідати, що роблять, чим займаються, мені цікавого нема що сказати.
Ви б пішли?
После шести ни-ни• 13 мая в 00:04
Можливо там чоловік буде розлучений класний і познайомитесь) йдіть, потім будете жаліти
Криниця щастя• 13 мая в 00:05
Як 21 рік назад випускний відгремів то і по всьому.Спілкуюсь з одиницями.Та й хто де,таке життя.У мене інше коло спілкування.Не прив´язуюсь до минулого.Дурня ото оті зустрічі.А тим більше коли різні соціальні статуси у всіх.
Ищу Аленя• 13 мая в 00:05
Мені теж 32 і я би хотіла побачити зібратись зі своїми придурками))але в нас хто де і час такий....
Щоб хтось випендрювався навіть не подумала би
Йдіть можливо з кимось розговоритесь
Багато про себе необов´язково говорити
Просто скажіть переіод так собі розлучилася наразі живу з батьками бо так хоче моя менталочка)))
Треба простіше ставитися всім по...
Йдіть можливо з кимось розговоритесь
Багато про себе необов´язково говорити
Треба простіше ставитися всім по...
КоролеВешна
• 13 мая в 00:06
Ответ дляВпораюсь зі всим
Ну не знаю, для 32 вполне нормально. Была замужем, развелась. У нас и в 32, и в 37 еще много было тех, кто не замужем.
Просто розлучилась - нічого такого, а от - розлучилась, живе з батьками, набрала 20 кг і виглядає старішою й не модною - це другоє як кажуть
Лика-прилипка• 13 мая в 00:07
В нас був гімно клас... ну, що було те було. Я за інших не відповідаю. Мені до них дійсно байдуже, якби були гарні спільні спогади то одне. А так нащо вечір витрачати? А ось у чоловіка до війни були класні зустрічі. В них є і ті що дуже високо взлетіли і самі звичні нормалтні люди, але завждись щось про себе розкаже цікавеньке... хто щось новеньке опанував, ідеі, мрії - бо в такій компанії і ділитись з людьми хочеться. Доречі там самий типа крутий друг чоловіка, то ж він на ці дні все відсуває в бік.
КоролеВешна
• 13 мая в 00:08
Ответ дляПосле шести ни-ни
Ні, чоловіків там буде лише 3 і вони не вільні, основне дівчата прийдуть
Непогодка• 13 мая в 00:09
Ні разу не зустрічались із одноклассниками, в мене хоч є причина, я за 600 км від дому, але інші теж не збирались і не організовували. Зовсім не шкодую, інші цінності, нащо мені тепер вже малознайомі люди, я й із знайомими інколи не сильно хочу бачитись, тим більше щось комусь доводити і розповідати.
Впораюсь зі всим• 13 мая в 00:11
Ответ дляКоролеВешна
Ну тут все в ваших руках. Берите себя в руки, независимо от того пойдете ли вы на встречу
КоКоКоКоКоКо...• 13 мая в 00:12
Ответ дляКриниця щастя
Какая разница, какие социальные статусы?
Я, например, проучилась в одной школе все 11 лет. Большинство одноклассников знаю еще с детского сада, знакома с родителями, братьями/сестрами. Мне просто интересно с ними повидаться, что-то вспомнить. Мы ходили в походы длительные, ездили в поездки. А какой там социальный статус у них, какая разница, увиделись, посидели и разошлись.
Вірю, я повірив• 13 мая в 00:14
У меня был отличный, дружный класс, воспоминания только позитивные. Пошла бы с огромным удовольствием!
Вірю, я повірив• 13 мая в 00:15
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Откуда знают? Если человек например не общается с одноклассниками с момента окончания школы.
Автор живет в смт. Я хоть из города, но не большого. Там все про всех знают
КарамбОлька• 13 мая в 00:16
Ответ дляКоролеВешна
А чого так мало чоловіків ?
Вірю, я повірив• 13 мая в 00:17
Ответ дляКарамбОлька
А чого так мало чоловіків ?
Наверное только у 3-х есть бронь/ отсрочка и выходной
Чудо Ф_ф КеДаХ• 13 мая в 00:21
Никогда не ходила. ходила моя одноклассница,бывшая подруга. Так вот она говорила,что приходят одни и те же. Кучка мажоров. Дорогое кафе,меню, подарок классной. Остальные не приходят. Нет смысла. Не осталось ничего общего. Класс был хороший до 7 класса. Потом паралель расформировали и нам прибыло. И всё. И классная была такая злая тетка. Кто подарки носил,тот хороший.
Джинци на Флісі• 13 мая в 00:23
Авторко)
Можете заскринити мене.
Їдете на зустріч - робите легку зачіску і голову не опускаєте. Якщо сильно хочеться ´ то купіть сукню, але в цей день одяг ролі не зіграє .
Вам там все сподобається і Ви справите враження.
Можете заскринити мене.
Khmelnichanka• 13 мая в 00:27
О Боже.
Абсолютно не бачу зв´язку ’йти чи не йти’ з тими причинами, що Ви описали.
Якби я хотала побачити цих людей, які були ( або є) близькими мені, і мала можливість піти - то оьов’язково пішла би.
Якби ж не бачила причин, чому я маю там бути, або не мала можливості, тоді б - не пішла.
Особистоо я ходила на зустрічі випускників гімназії ї щороку впродовж 20 років ( і часто сама організовувала ці зустрічі).
Була щаслива побачити там рідних людей :).
Потім обставини склались так, що більше жодгого разу на тих зустрічах я не була.
Шкодую.дуже.
В той же час на інших Зусттрічах Випускників ( з ВУЗу) я не була жодного разу.
Бвльше того - навіть на випусений не пішла.
Трохи шкодую, але без надриву ))))).
І повторюсь: моя присутність чи ввдсутність абсолютно не була пов’язана з тим, чого я досягла чи не досягла в житті.
’ А судьи - кто? (С).
Шкодую.дуже.
Трохи шкодую, але без надриву ))))).
’ А судьи - кто? (С).
Джинци на Флісі• 13 мая в 00:30
Ответ дляKhmelnichanka
О Боже.
Шкодую.дуже.
Трохи шкодую, але без надриву ))))).
’ А судьи - кто? (С).
Шкодую.дуже.
Трохи шкодую, але без надриву ))))).
’ А судьи - кто? (С).
Я побачила.
Ця зустріч дещо змінить саме для авторки посту .
Звісно що можна і не йти, я особисто не ходила на останні.
Джинци на Флісі• 13 мая в 00:32
Ответ дляЗоркая Зорро
Ні, якщо б почувала себе невпевнено
Сьогодні Ви себе впевнено почуваєте? Як саме це реалізували?
Jane_Ukraine• 13 мая в 00:36
Автор, дивлячись які у вас відносини з цими людьми. Якщо всі збираються просто щоб себе показати, а ви думаєте, що вам немає чого показати і вам буде якось некомфортно і погано, то звичайно не ідіть. Навіщо себе мучати , порівнювати з кимось?
Триндю-бриндю• 13 мая в 00:38
Ответ дляНаездница
Тогда идите.
Я вас понимаю, что хвалиться не чем, но возможно вы накручиваете и сравниваете себя с кем то очень зря.
А взагалі хіба ви там збираєте хвалитися один поперед одним? Зберетеся, проведете час, позгадуєете минуле. Яка різниця хто на чому приїхав ? Ну от чесно не розумію. Це якщо ви близькі по духу люди і вам є що згадати. А якщо ні, то навіщо ходити на такі заходи.
Плету интриги• 13 мая в 00:53
У мене клас теж був гівно, як тут написали. Але я забула то і збиралася піти на 20 років. Думаю, всі ж виросли, помінялися. Цікаво було трохи, збиралася спеціально з Києва приїхати. Зробили вони групу в вайбері і як давай полоскати тих, кого в цій групі не було, як в добрі давні часи. Я подивилась на це все, написала їм які вони гнилі були і залишились і вийшла з чату. Я багато чого досягла в житті і одна з речей яку я зрозуміла- не витрачати час на ідіотів і давати їм зворотній зв’язок.
Чучело-Мяучело• 13 мая в 01:01
Ответ дляКоролеВешна
Але мені якщо чесно було б цікаво їх послухати, про що розказуватимуть, як живуть...
Тогда в чём проблема? У меня например есть хобби, я на подоконнике ананасы и авокадо выращиваю, помимо других хобби. )))
И даже про работу в магазине можно рассказать прикольные истории из жизни. В принципе, мои одноклассники на 50% такие: кто строитель, кто продавец, кто вообще без работы.
Айболитная• 13 мая в 01:01
У нас в класі є дуже заможні люди. Депутатка, якийсь коуч мілліонер, власник ЖК у Дніпрі, народна артистка ( оперна співачка відома) і т п. Я будучи домогосподаркою залюбки пішла, бо багато хто для мене і зараз як друг. Теплі стосунки, ніяких вимірювань і вихвалянь. Наче просто після вихідних повернулись в клас. Таке мабуть рідкість.
Ленне-Рейма• 13 мая в 02:53
Ответ дляКоролеВешна
Якщо цікаво, то йдіть. Мені не цікаво, я не хожу. Я й на випуски не ходила))
Ответ дляКоролеВешна
Я знаю або по чутках, село, самі розумієте, про всіх все знають, або з фейсбука, тих хто фото викладає, там ясно як людина живе
О вас знают по тем же сплетням не меньше. Это не работает в одну сторону. Принимайте решение из позиции хотите ли вы видеть этих людей, или нет. А не то, что о вас подумают.