Тоскующая• 14 мая в 08:46
Холестаз під час вагітності
На 34 тижні почали сильно чесатися окремі ділянки тіла в певні проміжки часу. Немає ні висипів, ні сухості шкіри. При цьому одночасно кишківник почав себе поводити погано, при бажанні в туалет живіт болить, всередині булькання, і аж в піт кидає. З самого початку повагітності десь тижня до 22 була блювота жовч´ю. Але лікар говорив що це все гормони. Завтра до лікаря йду. Але хотілося б почути досвід тих хто стикнувся з такою проблемою як холестаз. Чи все нормально закінчилось?
doula_natali• 14 мая в 09:11
Холестаз це не вирок , вам мають призначити аналізи в певні препарати для підтримки організму , якщо не зтикалися з цією проблемою до вагітності то коли народите дитину він не повернеться . З підтримкою організму і сама вагітність і малюк буде в нормі 👌 це не показ до КР якщо це не загрожує вашому життю і здоровʼю . З цим діагнозом благополучно виношують вагітність і народжують здорових діток 👌 просто треба буде більше уваги приділяти власному здоровʼю і малюку .
Сніжок Сніжанівна• 15 мая в 11:35
У мене був холестаз при першій вагітності. Думала, зійду з розуму. Нічого не приймала, бо лікарі дурні попалися. Викликали пологи на 38 тижні. Дитина здорова.
Під час другої вагітності я знайшла толкового гастроентеролога і з 28 тижня, ще до проявів симптомів, почала приймати урсодезоксихолову кислоту. Прекрасно себе почувала, не чухалася ні дня. Народила майже в 41 тиждень. Дитина здорова.
Зараз втретє вагітна. Планую теж приймати урсо кислоту десь з 28 тижня. По печінковим пробам будемо дивитися, коли розпочинати.