ПуГоФФка• 14 мая в 14:57

Имеют ли право попросить из школы?

Если у ребенка СДВГ,но заключение в школу не приносила,так как думала ситуация изменится
рукиЖимолости• 14 мая в 16:32
Ще питання. Ви кажете, що він не один зриває урок.
На інших дітей теж такі скарги? Він сидить за партою з таким самим хлопцем, що теж здає пустий листок?
рукиЖимолости• 14 мая в 16:35
Є якісь предмети де викладає інший вчитель? Яка там в нього поведінка?
Ви вдома разом домашні завдання виконуєте?
Як він вдома освоює матеріал?

Ще питання. У дитини зір/слух в нормі? На якому ряду він сидить?
автор ПуГоФФка • 14 мая в 16:36
Ответ длярукиЖимолости
Короче пропетляли 6 років. А тепер почалося доросле життя.
Не зважаючи на сдвг.
Автор, а сама вчителька класна керівник як ставиться до дітей? Дитині комфортно в класі?
Говорить,що вона кричить на всіх(клас проблемний з першого класу),і що вона любить тільки дівчаток
рукиЖимолости• 14 мая в 16:42
Ответ дляПуГоФФка
Може дитина не хоче вчитися бо його ображає вчитель? Ви розбиратися з цією ситуацією?
рукиЖимолости• 14 мая в 17:01
Ви можете також попросити директора посидіти в класі на уроках, за останньою партою. А дитина ваша нехай просто сидить за своїм звиклим робочим місцем. І якщо ви будете бачити картину вцілому, вам буде краще прийняти рішення. Краще самій побачити на власні очі обстановку в класі, ніж чути переказане кимось.
Розумієте, якщо дитина (в присутності іншої людини в класі) буде виконувати все. А коли тільки вчитель який кричить ні (при вас вона кричати не буде) то тут може бути і інша ситуація. І причина тому не ваша дитина.
Це, як варіант
Зубачистка• 14 мая в 17:14
Ответ дляПуГоФФка
Так меня поставили перед фактом,дать ответ ,ювенальная либо мы переводимся
И чем грозит ювенальная ?
автор ПуГоФФка • 14 мая в 17:27
Ответ дляЗубачистка
И чем грозит ювенальная ?
Наверно не очень хорошо для характеристики ребенка
Зубачистка• 14 мая в 17:34
Ответ дляПуГоФФка
Так Вы уточните чем плоха ювенальная . Скорее всего это типо Вам угрозы как плохому родителю . Погуглите

И всегда ж можно пригрозить директору жалобами на учителя в мин образования и по правам детей . Кричат на ребенка , булять и тд

В эти жалобы и угрозы можно играть вдвоем . Это директор либо с таким не сталкивался , либо берет на слабо Вас .
Черпак_для_фантазий• 14 мая в 17:47
Я вчитель. У мене в класі є подібна дитина. Ніякої загрози для однокласників немає. Але взагалі нічого не робить,пусті листочки,як Ви кажете. Мама проблеми не бачить. А треба край йти до психолога і інших спеціалістів. Я вже заморилася вести бесіди з цією мамою. Вона непрошибаєма.
Я не залишаю на другий рік. Переводжу з ’початковим рівнем’навчання
автор ПуГоФФка • 14 мая в 19:20
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Ось я така мати,з дитиною веду бесіду кожен день,до психолога ходить,що ще я можу зробити?
Пацаааааааан• 14 мая в 19:24
Ответ дляПуГоФФка
5-й
Вы до 5го класса не помогали ребенку???
автор ПуГоФФка • 14 мая в 19:26
Ответ дляПацаааааааан
Вы до 5го класса не помогали ребенку???
Кажый день сидели над уроками
Пацаааааааан• 14 мая в 19:27
Ответ дляПуГоФФка
Кажый день сидели над уроками
А психиатр? А коррекционная работа?
автор ПуГоФФка • 14 мая в 19:27
Ответ дляПацаааааааан
А психиатр? А коррекционная работа?
Для психиатра у него диагнозов нет
Пацаааааааан• 14 мая в 19:28
Ответ дляПуГоФФка
Беседы имеют мало смысла с ребенком с дефектами эмоционально-волевой сферы, только жёсткий режим, график и занятия.
А ИРЦ проводил тест на интеллект?
Пацаааааааан• 14 мая в 19:29
Ответ дляПуГоФФка
Для психиатра у него диагнозов нет
Это хороший психиатр его смотрел, опытный? Тут очень важен классический гос психиатр.
Знаю бакси• 14 мая в 19:52
Ответ дляПуГоФФка
Для психиатра у него диагнозов нет
В смысле нет? Вы написали, что у ребенка сдвг. Этот диагноз может установить только психиатр. К нему же идут, если есть ухудшения. И психиатров много (если один не подошел)