Снідаю авокадо• 15 мая в 05:56
Розстановка меблів у кімнаті
Обираю варіанти розстановки меблів у гостьовий кімнаті. На фото варіанти дизайнера. Скажіть , будь ласка, який ви б обрали ? Нюанс - панорамні вікна , дуже гарний вид на архитектурну пам´ятку, але кращий, якщо дивитися з лівого кута кімнати.
Особисто мені більше подобається диван по стіні , суміжній з кухнею , але дизайнер вважає , що негарно буде , що диван буде навпроти дверей + маленький прохід між гардеробною й диваном
Снідаю авокадо
• 15 мая в 06:24
Ответ дляСкумбріяП8
кроме дивана ничего не меняется
Саме так - питання, як його поставити , з якого боку й в який кут
Снідаю авокадо
• 15 мая в 06:27
Ответ дляБоневтікла
Мені більше 1й варіант подобається
Мені також , але мене переконують, що незручно, коли диван навпроти входу в кімнату
Боневтікла• 15 мая в 06:30
Ответ дляСнідаю авокадо
3й зовсім не подобається.
Молчунья• 15 мая в 06:30
Не делайте ни тот ни тот вариант. Не выдержаны оси, не выделен центр композиции, мебель не в правильных размерах, или очень большая или очень маленькая. Не учтена эргономика на кухне. На кухне может вообще от такого размера дивана отказаться.
Love_Love_Love_• 15 мая в 06:32
Мені взагалі незрозуміле планування.
Диван, диван, телевізор телевізор, до чого там робоча зона?
В гостьовій кімнаті гардеробна?
СкумбріяП8• 15 мая в 06:40
Ответ дляСнідаю авокадо
Снідаю авокадо
• 15 мая в 06:50
Ответ дляLove_Love_Love_
Мені взагалі незрозуміле планування.
В гостьовій кімнаті гардеробна?
Робоча зона - щоб можна було попрацювати за ноутбуком, а навіщо вона ще може бути потрібна ? Так, гардеробна в гостьовий кімнаті. Телевізор й диван там одні
Снідаю авокадо
• 15 мая в 06:51
Ответ дляМолчунья
В мене зараз кухня в такому розмірі й з такою розстановкою. Все враховано.
Love_Love_Love_• 15 мая в 07:00
Ответ дляСнідаю авокадо
Типу хтось працює, а ззаду хтось сидить на дивані і дивиться тв? Для чого гостям гардеробна?
Малая еще та• 15 мая в 07:05
Не пойму зачем в гостевой комнате гардеробная, и рабочий стол. И почему выбор для гостей диван, а не кровать?
Снідаю авокадо
• 15 мая в 07:15
Ответ дляLove_Love_Love_
Ні, колись хтось працює, колись дивиться телевізор , колись спить , колись читає.
Гардеробна для всіх проживаючих у квартирі, не тільки для гостей
Снідаю авокадо
• 15 мая в 07:18
Ответ дляЕдимнаморе
Зачем вам вид с дивана? у вас не будет тюля и штор?
Будуть, звісно, але ж їх можна розсунути. В мене була квартира з гарним видом, вдень завжди штори були зсунуті в бік
Love_Love_Love_• 15 мая в 07:18
Ответ дляСнідаю авокадо
Ок, у вас бувають гості які працюють гостюючи у вас, тобто це не люди переночувати 1-2 дні? Але до них в кімнату заходять всі члени родини в гардеробну?
Якщо вони не на 1-2 дні то чому там диван, а не ліжко? ( хоча мені, взагалі дивно, чому в гостьовій диван?
a.ostroverh• 15 мая в 07:19
Если это гостевая комната, где гости раз в пятилетку, то я бы диван брала не угловой
И тогда какая разница какой вид из окна в принципе, вы же там не находитесь большую часть времени вообще, ну или за рабочим столом...
Из всего этого третий вариант, когда заходишь, не так видно ’одоробло’ на всю комнату
И вообще странно, дизайнеры обычно критикуют расстановку мебели вдоль всех стен
Может хоть рабочий стол к окну развернуть?
Снідаю авокадо
• 15 мая в 07:19
Ответ дляМалая еще та
Тому що гості бувають пару разів на рік, в інший час ця кімната буде використовуватися як багатофункціональна
Дюймовочка• 15 мая в 07:20
Я б на Вашому місці винесла ту стіну між кухнею і гостьовою кімнатою і зробила б шикарну кухню-студію. В мене вже в другій квартирі велика кухня-студія і це любов. Гості пару раз в рік зупиняються або на дивані або на надувному дивані в спальні меншого сина.
Love_Love_Love_• 15 мая в 07:20
Ответ дляСнідаю авокадо
Ну то не називайте її гостьовою 🤷♀️
Фокус-Покус• 15 мая в 07:21
Мне первый вариант совсем не нравится. Диван в проходной зоне, сразу как бы натыкаешься на него, нужно обходить.
Love_Love_Love_• 15 мая в 07:21
Ответ дляДюймовочка
Вот іменно.
Снідаю авокадо
• 15 мая в 07:22
Ответ дляLove_Love_Love_
Вони на 1-2 дні. Зараз в мене в гостьовий ліжко й 90% часу нею не користуємося, бо там нема чого робити , крім як спати. Працювати буду я/чоловік/гості епізодично
Снідаю авокадо
• 15 мая в 07:24
Ответ дляМашМааш
А если диван у кухонной стены, а на ней телевизор, не будет ли это мешать? Какие стены? В моем опыте при чувствительном сне это ужас ужасный
Не буде. Коли гості будуть спати, буде ніч , господарі також будуть спати
Love_Love_Love_• 15 мая в 07:24
Ответ дляСнідаю авокадо
Тоді я схиляюсь до варіанту в пості 22
Бо функціонал вашої гостьової- такий собі, у вас не так багато місця в квартирі щоб робити щось для чужих людей і користуватися 6 днів в році
Снідаю авокадо
• 15 мая в 07:29
Ответ дляa.ostroverh
Я ось хотіла там знаходитися, коли гостей не буде. Щось робити, споглядаючи гарний вид з вікна. Чому не в кухні -вітальні ? Тому що чоловік часто там готує й любить це робити наодинці.
Тут кімната дуже мала - без гардеробної всього 14 метрів лишається, нема як по- іншому ставити меблі
Дюймовочка• 15 мая в 07:29
І на хіба в гостьовій гардеробна? Вона робить з кімнати маленьку конуру, функціоналу більше у шафи і місця менше забирає. Гардеробні роблять в кімнатах від 20 кВ м.