Білка в колесі• 15 мая в 06:04
Яка ціна у Вас на розсаду?
Помідор, перець
Вишиванка• 15 мая в 06:05
60 грн 10 шт помидоры. Это я к маме ездила в Полтаву, то в село рядом привозят по такой цене. Скорее всего на рынках дешевле.
Туся муся• 15 мая в 06:31
Подскажите
сколько кустиков +- кто сажает на мини семью из 3х ( чтобы на закрутки немного кроме как поесть было)?
Или по Вашему примеру..
сколько кустиков +- кто сажает на мини семью из 3х ( чтобы на закрутки немного кроме как поесть было)? Или по Вашему примеру..
ПП-шница• 15 мая в 06:47
Ответ дляТуся муся
Подскажите
Или по Вашему примеру..
15 кустов помидор, 15 кустов огурцов
Ганцю в кєдах• 15 мая в 06:55
Ответ дляТуся муся
Подскажите
Или по Вашему примеру..
Мені вистачає 40 кущиків. Купую 6 різних сортів. Обов´язково сорти що зв´язуються при температурі вище за 28. Бо більшість сортів томатів при таких умовах скидають квіти. Огірків саджу кущиків 20.
Квітка папороті• 15 мая в 06:56
Ответ дляТуся муся
Подскажите
Или по Вашему примеру..
Дивлячись від врожаю. 2 роки тому 40 кущів ми їли, закривали, продавала. А минулий рік ледь нам вистачило.
Всех анонимов аноним• 15 мая в 07:31
Огіркии- 25 грн/ стаканчик, помідори, перець - 60, чи 70 грн 10 шт.
Плекаю думи• 15 мая в 08:15
Ответ дляПП-шница
15 кустов помидор, 15 кустов огурцов
Это очень мало
Пи Пи Пилюля• 15 мая в 08:16
Ответ дляТуся муся
Подскажите
Или по Вашему примеру..
50+
Файна цьоця• 15 мая в 08:36
Ответ дляТуся муся
Подскажите
Или по Вашему примеру..
50 штук з головою вам
Файна цьоця• 15 мая в 08:38
Мама продає вже 2 тижні, мало беруть через погоду.
60-80 грн 10 шт, це середня ціна по ринку. КИЇВСЬКА ОБЛ
Аристократка-тунеядка• 15 мая в 08:39
Ото мені свекруха засадила всі підвіконня помідорами і тепер кицька скаче по тій розсаді, або сонце влупить і як вчасно не затінити, то все згоряє, або перелили і мошка літає по всій хаті. А ціна питання смішна. То купи вже ту розсаду! Чи є якийсь секрет, чому треба самому гратися?
Аристократка-тунеядка• 15 мая в 08:42
Ответ дляФайна цьоця
Ну, як дехто пише, що по 20, 40, 60грн. купують, то може справа не в погоді? За 80грн моя свекруха точно не купить.
Moon shine• 15 мая в 09:01
Ответ дляФайна цьоця
це дуже дорого. я в Києві на Лісному купила по 45-50. Тому вона так довго продає. В людей нема грошей,щоб по 80 грн купувати,як в 2 рази дешевше гарна висока розсада
Файна цьоця• 15 мая в 09:10
Ответ дляАристократка-тунеядка
Так від регіону залежить ціна.я ж написала, що це середня по тому ринку.ні в кого масово ще неберуть, не треба мені розказувати про завищені ціни
Файна цьоця• 15 мая в 09:11
Ответ дляMoon shine
Ще раз пишу, це середня ціна ринку. Ніхто не продає в звязку з погодою. Тільки дурень посадив вже. На нього і розразовано було продавати.
Розумні люди садити будуть після 20 травня
Мороженная курица• 15 мая в 09:16
Ответ дляТуся муся
Подскажите
Или по Вашему примеру..
Самій, не треба було подумати раніше, прорастити те, що хотіли?
Базарну рассаду - не довіряю - хто зна, що там...
Moon shine• 15 мая в 09:24
Ответ дляФайна цьоця
ніхто не садив. але можна навіть у Києві купити значно дешевше ніж у вашоої мами.
ПП-шница• 15 мая в 09:31
Ответ дляПлекаю думи
Это очень мало
Вы по сколько закрываете банок? Мы по 10-15 трёх литровых. Нам хватает на зиму. А летом урожай ещё и раздаем
Пи Пи Пилюля• 15 мая в 10:01
Ответ дляАристократка-тунеядка
У мене нема кота, ніхто по розсаді не скаже. Нічого ніколи не згорає на сонці. Поливаю за принципом ’краще недолити,ніж перелити’, мошка буває, але тільки трохи поруч з розсадою і то не надовго,ніякого по всій хаті. Я купила пару років тому насіння на 300 грн, досі користуюся і ще вистачить наперед. А розсада 50 шт - це вже 300 грн на один рік. Мені не важко полити її вчасно, це не потребує особливих зусиль, посіяла і росте (не пікірую, бо саджаю в ящики на потрібну відстань по насіннячку, вони там і ростуть до висадки на грядку).
Плекаю думи• 15 мая в 10:18
Ответ дляПП-шница
10-15 чего?
ПП-шница• 15 мая в 10:19
Ответ дляПлекаю думи
10-15 чего?
трёхлитровых банок консервируем. огурцов и столько же помидоров