Гореотума• 15 мая в 13:06
Мікроавтобус чи автобус Богдан
Який транспорт краще вибрати для екскурсії дітей. Мікроавтобус спрінтер чи автобус Богдан? Поїздка по області ( в Межигірʼя)
Якщо хтось в темі, чи подавали дані в поліцію про екскурсію?
18 мнеУЖЕ• 15 мая в 13:10
вы прикалываетсь? Вы на Богдане никогда не ездили? У инженера этого одоробла наверное точно звезда не зажглась при рождении
Гореотума
• 15 мая в 13:10
Як не дивно, часто тут можна отримати адекватну і корисну відповідь
Позаземний розум• 15 мая в 13:11
Ответ дляГореотума
Думаю, чи не тісно в ноги буде високим хлопцям
Вы в Богдане когда-нибудь ездили? Звучит как стеб, насчёт высоких и их комфорт в этом чуде автопрома
Балаболка• 15 мая в 13:36
Я би вибрала Богдан.
Я часто їжджу на екскурсії вихідного дня і їздила обома машинами. В спрінтері кращі крісла, але відстань між ними менша. А в Боглані навпаки - гірші крісла, зате місця побільше.