ЖенаАйтишнеГа• 15 мая в 19:20

Які продукти з аптечного сегмента можуть стати ефективним доглядом?

Що ви можете порекомендувати?
дякую аж підскакую• 15 мая в 19:20
Аптечный сегмент обычно назначают на ограниченное время использования, насколько я знаю
Ніколи не збрешу• 15 мая в 19:26
Фізіогель
интайм_не_предлагать• 15 мая в 19:45
боро плюс, спасатель губ
Допоможіть знайти• 15 мая в 19:48
Бепантен
Зяблик протестант• 15 мая в 20:49
Колись читала, що тіогаму корисно на шкіру наносити
Столічна штучка• 15 мая в 22:45
Физиогель лучший ночной крем для меня
Тріль підпільний• 16 мая в 00:51
Я працюю в аптеці і продаю представлену у нас косметику. Коли знижки стараюсь щось спробувати і собі, уже чимало затестила-) Мені подобається і Фізіогель, і Топікрем, і Біодерма, зараз користуюсь в
основному Фармацеріс, серія для чутливої, схильної до алергії, шкіри. Ще не зрозуміла, але приємно здивована бюджетній лінійці польської косметики Перфект б´юті - мене не обсипало, навпаки, приємний ефект на шкірі відчула.