AnnaOst• Изменено 15 мая в 20:22

Історичний детектив. Поціновувачі жанру, порадьте що почитати?

Треба українською мовою. Моє знайомство з історичним детективом обмежується серією про фандоріна. От захотілося ще щось таке почитати. Замовила собі ’голова мінотавра’ Маріка Краєвського. А що ще варте знайомства? Може хто читав Кокотюху? Як вам? У кокотюхи я читала тільки переписку у фб з жаданом. Сподобалося!) але підозрює це не те саме що його книжки
Залатавая• 15 мая в 20:28
Вам здається нравиться Пітьма. Цю хочу почитати, дуже рекомендували.
Альдебаран• 15 мая в 20:29
«Роксолана», Павло Загребельний
«Довбуш», Гнат Хоткевич
«Захар Беркут», Іван Франко
«Чорна рада», Пантелеймон Куліш

Це мій список для читання. На жаль раніше майже нічого українською не читала
DamianaD• 15 мая в 20:38
Недавно прочитала ’Голова Мінотавра’ - місяць мучила 🫣. Ну геть не моє.
Просто звязда• 15 мая в 20:39
Код Да Вінчі
Кидстаффовка• 15 мая в 20:51
Антонія Байєтт ’Володіти’
автор AnnaOst • 15 мая в 20:59
Ответ дляЗалатавая
Я зараз читаю, але це не те що не історичний детектив, це в принципі не дуже детектив. Містика більше
автор AnnaOst • 15 мая в 21:00
Ответ дляDamianaD
Погано написане?
DamianaD• 15 мая в 21:05
Ответ дляAnnaOst
Погано написане?
Написано ’кучеряво’, потім витягнулася, але сам детектив ніякий :(
автор AnnaOst • 15 мая в 21:19
Ответ дляDamianaD
Ясно( а на що хоч схоже?)
DamianaD• 15 мая в 21:27
Ответ дляAnnaOst
Ясно( а на що хоч схоже?)
*втягнулася
Не знаю з чим порівняти. Мій відгук ’всенакучу’.
Залатавая• 16 мая в 08:06
Ответ дляАльдебаран
«Роксолана», Павло Загребельний
«Довбуш», Гнат Хоткевич
«Захар Беркут», Іван Франко
«Чорна рада», Пантелеймон Куліш

Я присіла на Люко Дашвар. Вже третю книгу проглотила. І над кожною плачу, так чудово написано!