Джага Джага• 14 мая в 21:52

Хто читав Станіслава Лема?

Хто читав Станіслава Лема?Що вам найбільше сподобалося з його історій та оповідань.Що можете взагалі сказати про автора,цікавить ваша думка.
falcon• 14 мая в 21:53
Він не простий. Це так званий складний текст. Але я читала тільки Соляріс.
euhunter• 14 мая в 22:06
Очень много читала, наверное, почти все. И прекрасно озвучены аудиокниги. Есть более легкие юморные вещи, есть прям серьезные. Попробуйте сборник рассказов, Хроники пилота Пиркса для начала.
gizzaGinora• 14 мая в 22:12
Зараз читаю Соляріс.
АлександраА• 14 мая в 22:18
Ой, почитайте ’Зоряні щоденники Йона Тихого’. Це шедевр! Особливо про часову петлю. Я в дитинстві сміялася до колік.
автор Джага Джага • 14 мая в 22:23
Ответ дляfalcon
Дякую.За відаовідь.Прочитав тільки - 147 вихрів.Читаю тут - https://www.ukrlib.com.ua/world/author.php?id=269 Ну,
таке,ще не розібрався.Але можна читати.Мабуть можна щось і підкреслити для себе.
автор Джага Джага • 14 мая в 22:24
Ответ дляeuhunter
Дякую за відповідь і за пораду.Буду досліджувати
автор Джага Джага • 14 мая в 22:25
Ответ дляgizzaGinora
Зараз читаю Соляріс.
Так.Розповідайте негайно свої враження я їх хочу почути.
автор Джага Джага • 14 мая в 22:25
Ответ дляАлександраА
Дякую буду пробувати.
Unbekannt• 14 мая в 22:39
Обожаю Солярис. Шедевр.
Зазнайка• 14 мая в 23:22
Останнє, що читала з нього - Фіаско. Цікавий, але дуууже довга розв´язка. Взагалі люблю його. Але Бредбері більше)
gizzaGinora• 14 мая в 23:34
Ответ дляДжага Джага
Це філософський роман.
Роздуми про те, що буде, коли людина зустріне в космосі іншу форму життя. І саме людину будуть досліджувати. Без злості, а беспристрастно.
Інша свідомость ставить експерименти над людьми, а люди мають не з´їхати з глузду і теж зробити певні висновки
Це не про героїв з бластерами)
Бессмертный пони• 15 мая в 09:11
Мне ’Непобедимый’ нравится .
автор Джага Джага • 15 мая в 09:37
Ответ дляБессмертный пони
Мне ’Непобедимый’ нравится .
Дякую.Саме головне що б з книги можна було щось підкреслити для свого життя і покращити роботу розуму.
автор Джага Джага • 15 мая в 09:38
Ответ дляgizzaGinora
Це філософський роман.
Це не про героїв з бластерами)
Дякую.Дуже цікаво.Планую читати.