Відморожена• Изменено 15 мая в 20:32

Почему привитые боятся непривитых?

Если вакцины работают и привитые защищены, то почему так часто звучит страх перед непривитыми детьми? Вопрос без подтекста, хочу понять логику.
Секс-Бомба• 15 мая в 20:59
Ответ дляТуфли в чешуе
Я доросла жінка, в дитинстві була вакцинована від кору. В мене на ранньому терміні вагітності була бліда схожа на кір висипка, інфекціоніст сказала, що «схоже але малоймовірно, тому що вакцинована і немає явного контакту з хворим і немає даних за захворюваність». А через 2 тижні вагітність завмерла. Може співпало, а може ні. Перевіряти не було сенсу, втраченого не повернеш.
Я ровно через год после вакцинации от кори,будучи ребенком 9 лет, заболела корью так, что чуть не умерла, со всеми сопутствующими: галлюцинации, бред, лихорадка и тд. Я, кстати, полностью вакцинирована , на работе вакцинировалась от гриппа, это было в приказном порядке. Что имею в анамнезе?
Очень сильно заболела ангиной, утром встала-паздвоенные суставы на пальцах рук, так я получила аутоиммунный полиартроз
Спровоцировало бы его когда то еще какое то заболевание? Возможно
Но вероятность того, что его спровоцировали мои бесконечные вакцинации- намного выше среднего и я такая была не одна, когда лежала в гематологии
Айпишница• 15 мая в 20:59
А вы разве не видели фильмы про зомби-апокалипсис
Автопортрет нурофена• 15 мая в 20:59
Ответ дляНезламна Україна
Когда ваш непривитый ребёнок принесёт вам беременной краснуху , тогда узнаете
А ваш привитый может и не болеть, но быть носителем и принесет вам, беременной
Секс-Бомба• 15 мая в 21:02
Ответ дляЛо Шарик
Вы наверное и по левой стороне дороги ездите,и по тротуару по левой стороне.Не как стадо.
Анализы это да,сдавайте чаще,раз склонны.
А вы, наверное, читаете тем, чем я сижу на унитазе, и выводы этим же местом делаете, но да, каждому свое, вы правы, ваш выбор
Ms. Dolly• 15 мая в 21:02
Ответ дляВідморожена
А вам какая разница? Мне лично все равно на выбор остальных. А вам почему не все равно?
Автор, всі знають, що вакцинація не захищає на 100% від хвороби, а більше спрямована на профілактику важких ускладнень. Так ось: є привиті діти, яким навіть легко хворіти не бажано. Іншим на вас байдуже.
Секс-Бомба• 15 мая в 21:02
Ответ дляЛо Шарик
Не бунтует.Все живы здоровы.
Все бывает в первый раз
Секс-Бомба• 15 мая в 21:03
Ответ дляНезламна Україна
Нет не бред. От столбняка прививать, чтобы не болел именно конкретный человек, а от краснухи и колюша, чтобы небыло эпидемии. Т к опасно для беременных, а коклюш для грудных.
Где вы этого начитались?😁
Туфли в чешуе• 15 мая в 21:04
Ответ дляСекс-Бомба
А знаєте скільки людей після вакцинації від ковіду мають запалення плечового суглобу? Гінеколог та педіатр з нашої лікарні мали розриви звʼязок. Одна без операції на жаль не обійшлась.
Про це вам ніхто ніколи не скаже і ніде це не пройде по статистиці. Жодний підйом температури та біль в плечі після вакцинації не реєструвався сімейними лікарями, а мав би обовʼязково, не зважаючи на те, що це в інструкції до препарату. Немає зафіксованої побічної реакції - немає звʼязку віддалених наслідків з вакцинацією
Ms. Dolly• 15 мая в 21:04
Ответ дляВідморожена
Так мне интересна логика. Те кто против вакцин обычно не пытаются никому навязать свое мнение. Но те кто за них, наоборот.
Я бачу все навпаки... дивно...
автор Відморожена • 15 мая в 21:04
Ответ дляСекс-Бомба
Где вы этого начитались?😁
На сайте ВОЗ
автор Відморожена • 15 мая в 21:05
Ответ дляТуфли в чешуе
А среди моих знакомых несколько человек умерло от онкологии. После вакцинации от ковид. Может и совпадение, но… думаю что это точно могло стать триггером.
Ms. Dolly• 15 мая в 21:07
Ответ дляСекс-Бомба
Тобто, ви захворіли на ангіну, отримали від неї ускладнення, а винні вакцини?
Секс-Бомба• 15 мая в 21:09
Ответ дляТуфли в чешуе
Я хворіла на ковід, теж привита і теж дуже тяжко, з 75% ураження легень. Досі маю віддалені наслідки- швидко втомлююсь, маю теж запалення плечового суглоба, але не звʼязувала його з моїм ковідом, лише з поліартритом
Секс-Бомба• 15 мая в 21:10
Ответ дляMs. Dolly
Ви завжди так вмієте читати?
Мию вікна у мороз• 15 мая в 21:11
Ответ дляНезламна Україна
т.е. по вашей упоротой логике первая беременность у них протекает без кори и первый ребенок у них здоровый рождается? и только второй носит корь и срывает вторую беременность?))))
Туфли в чешуе• 15 мая в 21:13
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Це дуже дискутабельне питання. Як правило вакциновані навіть якщо заразилися не встигають стати заразними, все ж таки імунітет спрацьовує. Так протікає так звана безсимптомна форма.
Інша справа, коли це легка або нетипова форма, тобто коли відсутня частина типових симптомів. Ось ця людина дійсно не зважаючи на наявність щеплень може бути заразною.
Бжоли-бандерівці• 15 мая в 21:15
Ответ дляНезламна Україна
Моя вакцинована дочка принесла і коклюш, і кір. Тому краснуху вагітній може принести будь яка дитина і вакцинована, і ні
Мию вікна у мороз• 15 мая в 21:16
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Просто кто-то хитрожопый за счёт коллективного иммунитета хочет проскочить. Посмотрела я бы сто лет назад на них.
почитайте про коллективный иммунитет что ли на досуге вместо советчицы. он бывает у переболевших. а не вакцинированных.
Туфли в чешуе• 15 мая в 21:18
Ответ дляВідморожена
Як варіант
Ще цікавий факт, що Короновак переносився набагато краще ніж Модерна та Комірнаті. Після 2 дози Модерни у похилий людей доволі часто були гіпертонічні кризи. Але як ви розумієте, в статистику поствакцинальних реакцій вони теж не пішли
ДлинноНожка• 15 мая в 21:23
Мені плювати. Не розумію тільки нащо купують липові вакцини, відмовлялися б вже відкрито, а не анонімно на форумі.
Ms. Dolly• 15 мая в 21:26
Ответ дляСекс-Бомба
Ви завжди так вмієте читати?
Як написали, так і прочитала.
Туфли в чешуе• 15 мая в 21:27
Ответ дляСекс-Бомба
Скажу вам чесно, ми будучи студентами багато чого не вчили про щеплення. Просто знали що воно треба, що є календар, що це во благо, що працює імунітет і бла-бла-бла. А потім ті з нас, хто продовжував вчитися, хто аналізував досвід, хто співставляти факти, змінив своє ставлення до обовʼязковості вакцинації, до обсягів вакцинації, до строків вакцинації. Особисто в мене переломний момент настав коли років 10 тому була турова вакцинація ОПВ. Але це моя особиста думка, я її нікому не навʼязую і вважаю що кожен має право обирати для себе вакцинуватись чи ні. Хочеш убезпечити себе - вакцинуєшся, готовий ризикнути перехворіти - не вакцинуєшся. Відповідальність за вибір в обох випадках на тобі
Секс-Бомба• 15 мая в 21:27
Ответ дляMs. Dolly
Як написали, так і прочитала.
Ні, то ви так вмієте читати😁
Ms. Dolly• 15 мая в 21:28
Ответ дляМию вікна у мороз
І у тих, і у тих він буває. Бо і у тих, і у тих виробляються антитіла.
Мию вікна у мороз• 15 мая в 21:29
Ответ дляMs. Dolly
нит)))
у привитых коллективный иммунитет - миф.
Ms. Dolly• 15 мая в 21:31
Ответ дляСекс-Бомба
Ні, то ви так вмієте читати😁
Перечитайте свій пост ще раз, і вчіться писати так, щоб вас розуміли.
Ms. Dolly• 15 мая в 21:32
Ответ дляМию вікна у мороз
нит)))
Це вам коток з червонською розказали чи іксперд амантоніо?
Белая котичка• 15 мая в 21:36
Ответ дляБайрактарна
відповідь проста - люди не знають нічого і знать не хочуть.
коли я пишу що в 20 років уже ніякого імунітета нема від хвороб КПК і нас чекають найближчі 20-30 років страшні смертності пенсіонерів від кору (повністю вакцинованих в дитинстві) - крутять пальцями у скронь
Це написано навіть в інструкції до вакцини, але хто ж їх читає((
Секс-Бомба• 15 мая в 21:36
Ответ дляТуфли в чешуе
Так, ви сказали головне: обсяги
А також вірогідність, ризики тощо
Я півроку лежала в гематології в центрі радіологічному. Так от була деяка закономірність між лейкозами не генетичними та вакцинацією, особливо у малечі . Ніколи не забуду хлопчика з козельця, його виписали з стійкою ремісією , а за півроку привезли в безнадійному стані, бо його не брали до школи- інтернату( не памʼятаю чому саме школа інтернат), а вони з мамою були самі, бо татко злиняв , і мама зробила необхідну вакцинацію( теж не памʼятаю яку) , яка стала новим тригером гострого лейкозу. Дитину не врятували. Хлопчику було 6 рочків
Белая котичка• 15 мая в 21:37
Ответ дляНезламна Україна
У нас в коллективе было 2 ребёнка без прививки от коклюша. Эти двое заболели, заразили моего привитого. Переболел в лёгкой форме, те двое тяжело пол года не ходили на тренировки. Больше никто не заболел
Как так? Вы плохо прививали?