Апрель Ивановна• 18 мая в 12:43
Кошка кормит котёнка более 3 месяцев
Добрый день, советчицы
У кошки было 4 котёнка, три пристроила, один остался ,девочка
Котенку четвёртый месяц, уже как половина взрослой кошки ,она вылизывает её и разрешает сосать
Это нормально?
Разделить их не могу ,
Это нормально?
Разделить их не могу ,
Margaret Rose• 18 мая в 12:44
В мене кошенята і в 6-7 місяців смоктали, вже більші і товстіші за маму були
Повелитель бітка• 18 мая в 12:48
Стерилізуйте ту бідну кицьку . Не плодіть смертників, їх ї так купа на вулицях
Послушная• 18 мая в 12:49
Ответ дляПовелитель бітка
+++++
Апрель Ивановна
• 18 мая в 12:53
Ответ дляПовелитель бітка
Не встигла ,вона до року вже народила
Кицьку взяла з вулиці , так що я не знала точно скільки їй місяців ,ну а потім вже пізно було
Чому одразу смертники ? Було три кота ,усіх взяли нормальні люди
Бабуся Бетман• 18 мая в 12:54
Чому не стерилізуєте кішечку?
А по факту: У нас пані теж годують до 3-4 років.
І це свідомі люди.
Хоча після року дитина вже може їсти звичайну їжу і тримати контакт з мамою вже на іншому рівні свідомості
І це свідомі люди.
Апрель Ивановна
• 18 мая в 13:00
Ответ дляБабуся Бетман
Чому не стерилізуєте кішечку?
І це свідомі люди.
Вище написала ,планую стерилізувати, кицьку взяла з вулиці ,не знала скільки їй місяців ,у лікаря були ,я думала лікар скаже ,але нічого конкретно не сказала ,а потім уже пізно було,хоча живе в будинку, у нас частний сектор ,дуже рідко на дворі буває ,але якось встигла принести кошенят .
Перша на селі• 18 мая в 13:00
Ответ дляАпрель Ивановна
Не встигла ,вона до року вже народила
Увы, на всех котят/щенят хороших людей не хватит! Стерилизуйте кошку
куркулиха• 18 мая в 13:01
Ответ дляБабуся Бетман
Чому не стерилізуєте кішечку?
І це свідомі люди.
на власні очі бачила, як дитина прибігла зі школи, кинула портфель і до цицьки. дівчинці було 9 років. правда, це було дуже давно, в селі.
Ищу-брожу• 18 мая в 13:30
Ответ дляАпрель Ивановна
Не встигла ,вона до року вже народила
Якби віднесли до ветеринара, то він би визначив вік по зубах, не розказуйте казки
Апрель Ивановна
• 18 мая в 18:03
Ответ дляИщу-брожу
Ну и почему то врач у меня спрашивала возраст котёнка,значит врачи такие
Было ей тогда наверное месяцев 4-6 ,когда возила её
Ищу-брожу• 18 мая в 19:08
Ответ дляАпрель Ивановна
Туповат оказался
Светка-пипетка• 07 июня в 21:59
Ответ длякуркулиха
У меня есть знакомый, он сам рассказывал, что уже ходил в школу, а ещё грудь сосал... с мамой долго в одной постели спал... тоже село. Я в шоке была, при этом он об этом так говорил, как все это в норме )))