Спілий баклажан• 18 мая в 16:02

Яремче недороге житло

Привіт! Можливо хтось знає цікавий недорогий варіант житла недалеко від центру на 2х дорослих і дитина 11 років
Поділіться контактами.
Дякую
Шикаю і викаю• 18 мая в 16:03
Що вам не дає через букінг замовити. Нормальні ціни є, саме дивлюся також
автор Спілий баклажан • 18 мая в 16:04
Ответ дляШикаю і викаю
Дякую за пораду! Маю досвід з букінг але хочу пораду може не всі апартаменти є в букінг
Без образів• 18 мая в 16:07
В Яремче і Буковелі НЕМА недорогого житла. Це розкручене курортне місце. Або в якійсь хаті під соломою з бабою разом, то буде, певно, дешево. Там всі здають, щоб заробити грошей
Гербарія сушу• 18 мая в 16:09
Ответ дляСпілий баклажан
Готель Ярсон, але він зараз втомлений, колись був класний. Проте - недорогий, поряд стежка Довбуша, гедзьо парк, гуцульський ринок, водоспад, вид на річку шикарний, тихе місце, поряд поляна казок, пляж, купа дорогих готелей, куди можна сходити в СПА. А вся їжа, в т.ч. і Мак розташована вздовж їхньої головної вулиці, яка тягнеться вздовж села.
Гербарія сушу• 18 мая в 16:12
Ответ дляБез образів
Все відносно.
darya89• 18 мая в 16:16
Відкрийте, напишу в п.п.
Замурмишка• 18 мая в 16:19
Колись мені тут радили Поляну Кохання, цей готель біля Ярсона. Не дуже близько до центру, але недалеко сувенірний ринок і більшість того, про що писали в дописі про Ярсон. Ми брали номер з двохспальним ліжком, але в номері був і розкладний диван. Це номер, де вікна високо, під дахом. Дивіться на хотелс.юа. Реально класне місце, казкове.
автор shopSALE • 18 мая в 16:23
Ответ дляdarya89
Відкрийте, напишу в п.п.
Я автор напишіть пп
Гербарія сушу• 18 мая в 16:24
Ответ дляЗамурмишка
Так, ми до них у басейн ходили, поряд з ними пляж. Але його мінус, що тяжко спіймати вільні номери, треба заздалегіть бронювати.
Карапуз13• 18 мая в 18:07
Ми яось були в Матусина хатина.Дешево,так,на одну ніч підійде