18 мнеУЖЕ• 14 апреля в 18:48
Думаю о каркасном доме, кто в этом разбирается?
Девочки, помогите пожалуйста советами стоит или нет. Какие реальные минусы. Может кто-то живёт или у соседей такой. Или планирует...
Мне нужно быстро и не дачу на пару лет, а дом, где можно жить долгие годы...
Дама_из_рекламы• 14 апреля в 18:50
У двох сусідів каркасні будинки. У одного двоповерховий у іншого одно-. Нормально все вже 9 років. Будинки, як будинки. Тепло взимку.
18 мнеУЖЕ
• 14 апреля в 18:51
Ответ дляДама_из_рекламы
Дякую! Ви випадково не в курсі вартості?
Дама_из_рекламы• 14 апреля в 18:52
Ответ для18 мнеУЖЕ
Ні, не цікавилась ніколи.
пу_пугренчик• 14 апреля в 18:55
У нас у друзів великий класний будинок теплий і комфортний, мінус один зараз вони виїхали за кордон вже рік не можуть його продати хоча житло у нас в місті купують доволі непогано і недешево але мабуть в нинішніх реаліях люди бояться купувати такий будинок а за безцінь продавати просто жалко.
18 мнеУЖЕ
• 14 апреля в 18:56
Ответ дляпу_пугренчик
Дякую за відповідь
Как нефиг делать• 14 апреля в 22:40
Я живу в такому будинку вже 8 років, ніяких проблем, теплий дуже. Жодної хвилини не пожаліла, що вибрала саме цю технологію.
На нашому прикладі ще дві сім’ї побудували, теж живуть без проблем.
Є різні технології каркасних будинків, вивчайте. Єдине, що пораджу - це повноцінний фундамент (не сваї). І якщо бюджет дозволить, то будувати 1поверховий будинок.
Кнопус• 15 апреля в 08:16
Ответ дляКак нефиг делать
Так. Тільки повноцінний фундамент. Бо в нас у сусідів ванна випала. Не знаю, що там трапилося, що прогнила підлога. Перероблювали потім повністю всю ванну кімнату і зробили душ без піддону.
Вам телефонограмма• 27 апреля в 21:51
Теж придивляюся до каркасного будинку з костри коноплі. Чомусь подобається мені ця технологія, хоча вживу його не бачила. Будують швидко, теплий, миші не зводяться, з часом набирає міцності, і ще багато чого.