18 мнеУЖЕ• 19 мая в 16:34

Що допомогло Вам перемогти в боротьбі за порядок в кімнаті підлітка?

Страшенний безпорядок, речі всюди на ліжку ,під ліжком, на підлозі,на підвіконні. Прибираю разом ,щоб показати як це можна дуже швидко зробити,часом сама прибирає, але дуже поверхнево. Мене мама гнобили за порядок, мене до тепер вивертає при згадці про ,,суботні прибирання,,. Доньці 12 років, як вплинути але не відбити бажання на все життя.
Страхованная• 19 мая в 16:35
Выселение
Нічого вдягти• 19 мая в 16:35
Взросление
Мамаша в бигудях• 19 мая в 16:36
Нічого. В 20 років було так само як і в 13 ))
Иванка Бур• 19 мая в 16:36
Я за порядок даже не боролась. Мне все равно, что там у него.
Муж вручает пылесос раз в неделю, чтобы он пропылесосил у себя и пыль вытер.
Остальное на усмотрение ребёнка. Срач так срач. Ему там жить
А_я_ЛОЖУ!• 19 мая в 16:36
Вываливаю все на пол , через 20-30 минут все сложено , свинарник будет в своей квартире устраивать , но как то не много раз это делала хватает просто сказать пожалуйста разложи вещи
Да_Я_ТакаЯ_• 19 мая в 16:36
22 роки нічого не змінилось
Потринділиця• 19 мая в 16:36
Возраст
Треба підробіток• 19 мая в 16:37
поки нічого не допомогло, в тому році поїхала вона в табір, я провела розкопки, 3 дні потратила, 6 пакетів мусору винесла
АнтиТанкист• 19 мая в 16:38
20 років?. Нічого не помогло . Іноді заставляю поибрати
Щира українка• 19 мая в 16:38
Нічого. 14 років, але я була не на багато краща, коли життя змусило, то бігом навчилась.
У нас зараз лише дві умови - ніякого брудного посуду в кімнаті і щоб сміття з її кімнати не тягнулось на загальну частину квартири.
ХтоЯкщоНеЯ• 19 мая в 16:39
Скільки навіть в цій темі «радянських» матусь, що не поважають кордони власної дитини
Мамаша в бигудях• 19 мая в 16:40
Ответ дляИванка Бур
Отож. А какая єкономія нервов
Мамаша в бигудях• 19 мая в 16:41
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
22 роки нічого не змінилось
Сестра 🤣
Щира українка• 19 мая в 16:41
Ответ дляТреба підробіток
Моя, за своє сміття, горлянку перегризе. У неї досі зберігається одяг з якого вона виросла. А на балконі у нас ящик зі старими дірявими бутсами чоловіка, що дбайливо збираються вже років 12, то мені зрозуміло звідкіля це взялось. І той ящик неможна чіпали, бо інфаркт разом з інсультом станеться.
Дверной_Проем• 19 мая в 16:42
Ничего, просто жду когда съедут.
Плакулька• 19 мая в 16:44
Автор, у вас ребенок просто живет в сраче или не может растаться даже с ненужным хламом?
Хропочка з гривкою• 19 мая в 16:44
Першокласник. Поки постійно вчу речі класти на свої місця. Наші успіхи: шкарпетки доносяться до пралки))) підліткового віку боюсь. Вдома можна відчепитись від дитини. Але ці діти потім живуть у гуртожитках, працюють в колективі. А якщо звичка не прибирати поширюється і на догляд за собою, на гігієну, то тоді взагалі капець
Шальная коклетка• 19 мая в 16:46
Ну, може моя порада допоможе. Років з 6-ти вчили прибирати одяг. (Інграшки вже вміла) - тобто одяг розкиданий бути не може. ВСЕ! Це правило.
Зараз в школі - на столі може бути срач, але такого, щоб зняла труси - і переступила пішла далі - ніт, такого немає.
Тобто видираєте не все зразу, а те, що ’недопустимо’
У нас дитини творча, то ось зараз під ліжком купа порізаного картону - але ’їй надА’ - тож, це не срач :) (я погоджуюсь)
ну, і фарби, баночки - пензлики всюди - то теж не срач :)
Яжбоматусяблін• 19 мая в 16:46
Тут одна порадниця розповідала, що попідсипала чорного рису і сказала, що то мишині какашки😂. Писала, що тепер порядок))
тянитолкайка• 19 мая в 16:47
В комнате ребёнка мне нас....ть на бардак я туда даже не захожу. НО если не убрал за собой на кухне, ванной или на балконе то конечно скандал
Дуняша• 19 мая в 16:51
Мінімалізм.Тоді меньший бардак.Дякувати Богу мінімум всього і норм
А_я_ЛОЖУ!• 19 мая в 16:51
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Мне интересно если у вас дети занимаются спортом и ездят на сборы , турниры , за ними тоже там тренер все делает ? Если не приучены за собой убирать , тоже про границы тренеру рассказывают ?
я Кукарача• 19 мая в 16:53
Ничего, просто выдохните и закройте дверь. Все крики, уговоры и подкуп бессмысленны. Желание убирать придет само без криков и угроз или не придет
Мамаша в бигудях• 19 мая в 16:53
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Ездил. Не думаю, що тренер за ними убирал, мы на эту тему не говорили. Лет в 15 он и собаку с собой брал, у них в лесу какие-то бега были.
я Кукарача• 19 мая в 16:54
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Там другая мотивация, бросил не на месте, волне вероятно,что больше вещь не увидишь
Пишущаяся• 19 мая в 16:55
Никак, не трогайте её комнату вообще, это нормально для подростков, вырастет - сама захочет чистоты и будет убирать, меня тоже муштрували, то я теперь помешана на уборках.
Это его личное пространство и он имеет право там хоть засраться как и вы в своём. Когда мне прям напрягает, то я захожу, когда никого нет и убираю по верхам, но в шкафы сама не лезу
А_я_ЛОЖУ!• 19 мая в 16:55
Ответ дляя Кукарача
Да у моего так и было половину найти не мог после пару сборов , сейчас такого нет . Дома работает аналогично
ТихоЯ• 19 мая в 16:55
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
В конце тренер сгребает все и забирает с собой, на месте та куча вываливается и родители разбирают, что не разобралось либо в запас либо в мусор.
Хитрушка-чекушка• 19 мая в 16:56
Бухлишко
И хитрые манипуляции. Например, придут друзья, ремонтники, возьмем собаку на передержку - а у тебя трусы грязные на полу и лифчик свисает с люстры. Давай убираться
Еще чисто моя идея мягко старта уборки: принеси мне 10 вещей в стирку, и все, больше ничего не прошу. Носки - 1 вещь пара.
И пока она тке пары соберет - уже и убралась. Дарю идею, вдруг сработает.
А_я_ЛОЖУ!• 19 мая в 16:58
Ответ дляТихоЯ
Это наверное у младших или вам повезло , старшему 14 и там уже забыл твои проблемы , не следит уже за вещами тренер и ничего не забирает