18 мнеУЖЕ• 19 мая в 16:34
Що допомогло Вам перемогти в боротьбі за порядок в кімнаті підлітка?
Страшенний безпорядок, речі всюди на ліжку ,під ліжком, на підлозі,на підвіконні. Прибираю разом ,щоб показати як це можна дуже швидко зробити,часом сама прибирає, але дуже поверхнево. Мене мама гнобили за порядок, мене до тепер вивертає при згадці про ,,суботні прибирання,,. Доньці 12 років, як вплинути але не відбити бажання на все життя.
Пишущаяся• 19 мая в 16:59
Я тоже боролась, пока не сравнила это со свекрухой, которая например приходит в твой дом и начинает тыкать мордой и указывать где что убрать, вот с подростком это тоже самое, его комната - это его дом и никто не имеет права указывать ему
Плету корзинки• 19 мая в 17:00
Мені допомагали закриті двері в дитячу.
Я того срачу не бачила, тому не нервувала.
Из Виа-гры• 19 мая в 17:05
Вообще туда не захожу даже) старшему 20, был треш в пубертате, сейчас чистюля. Младшему 14, теперь срач у него, но мне мои нервы дороже. Санузел и кухню, а также окна во всей квартире моют вместе
Щира українка• 19 мая в 17:11
Ответ дляЯжбоматусяблін
Тут одна порадниця розповідала, що попідсипала чорного рису і сказала, що то мишині какашки😂. Писала, що тепер порядок))
Боюсь, що доведеться шукати нову кімнату після такого. До моєї павук минулого року заліз, що там було, не передати словами. Крик, розбудила мене, я того павука з пилососом ловила, і це десь в час ночі. Наступного дня шукали сітку, кліпали на вікно, бо відмовлялась там ночувати.
Українська зірочка• 19 мая в 17:28
Ответ дляЩира українка
А мой наоборот не разрешает их выбрасывать, их у нас два, Вася и Петя
ЯкаКраля• 19 мая в 17:30
У меня не получилось, ее комната - дверь закрыли и пусть живет как хочет. Моя выросла, теперь живет отдельно, и на удивление, поддерживает порядок, вечный срач остался в прошлом.
НЛОша• 19 мая в 18:09
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Скільки навіть в цій темі «радянських» матусь, що не поважають кордони власної дитини
Сьогодні була чудова тема-що робити з сином, який ніде не вчиться і не працює. А цілими днями грає в ігри.
Думаю, його кордони дуже поважали.
А_я_ЛОЖУ!• 19 мая в 19:55
Ответ дляНЛОша
Думаю, його кордони дуже поважали.
Согласна это новые реалии и многие это поддерживают