Доброго дня Всім! У мене ситуація, виходу з якої я не бачу.
Порадьте, що робити. Відразу кажу: працюю санітарклю, мені 30 років, самотня, грошей на оренду житла у мене немає.
Моя мати робила багато жорстоких і дивних вчинків щодо мене. Образи, псування речей, брехня, звинувачення у неповазі, виклик поліції, нібито я її б´ю тощо. Настроювала всіх родичів проти мене, а мене проти них. Робилося це так: я приходила додому втомлена і розбита, а вона одразу починала скаржитися мені на когось із родичів. Звичайно, на емоціях моя ворожість до цих людей сильно зросла, з деякими я сама посварилася. Деякі люди почали ставитися до мене холодно і насторожено на пустому місці.
Що вона робила, до мене дійшло лише після того як я проаналізувала всі ці ситуації. По суті, вона добилася того, що я залишилася зовсім одна. Друзів я не маю. Апогеєм стало побиття мене її хлопцем. Я після цього жила якийсь час у знайомого, але господар квартири не міг довго мене прихищати, довелося з´їхати назад до матері.
Вона ніби радісно мене прийняла. Ще б пак: я працюю і тягаю в будинок продукти і плачу за комуналку, а в неї мізерна пенсія. Її хлопець, між іншим, тягав їй лише шоколадки і кілька разів водив у ресторан, а я годувала її на регулярній основі. Вона може працювати, але не хоче. Я мию туалети, а вона вважає себе вищою за це, а нічого більше не вміє.
Нещодавно вона знову спровокувала мене на сварку, висунувши безпідставні звинувачення, мовляв, я спровокувала її хлопця і він пішов через мене. Це неправда - він був п´яний і агресивний. Після цієї сварки почалися дива: мої речі стали з´являтися в несподіваних місцях, одяг набуває дивного запаху, ніби ним витирали підлогу, на ліжку з´явився пісок. Я питаю її про це, але вона відразу починає плакати і говорити, що я просто забула і все переплутала, а вона не має до цього жодного стосунку. Я не можу нічого стверджувати, тому що жодного разу не зловила її за руку. Мені самій уже здається, що в мене їде дах.
Сьогодні сталося те, від чого мені стало страшно за свій розум. Вчора ввечері я зачиняла двері, мати через пару хвилин підійшла і запитала мене, чи я їх зачинила. Я підійшла до дверей, повернула обидва замки і з силою посмикала ручку. Двері були зачинені наглухо, це 100%.
Сьогодні вранці я збиралася на роботу і коли вже була біля дверей, зрозуміла, що забула дещо. Я повернулася до своєї кімнати і забрала те, що мені потрібно. Коли я відчиняла двері що б вийти, то зрозуміла, що обидва замки відчинені.
Варіант А: я механічно вранці відчинила двері, а потім пішла до кімнати.
Варіант Б: мати відчинила двері ввечері, поки я не бачила і вони були відчинені всю ніч.
Район у нас кримінальний. Залишати двері незачиненими просто небезпечно. Зайдуть утрьох, дадуть по голові, пограбують, зґвалтують. Через те, що я могла всю ніч спати з відчиненими дверима мене трясе вже четверту годину.
Ми з матір´ю вже сварилися раніше, бо вона вдень ідучи на вулицю не зачиняла двері. На мої докази, що так небезпечно робити, вона не реагувала і сміялася.
Тепер я настільки заплуталася, що не розумію, що сталося. Або це я забудькувата, або мати намагалася спровокувати мене на черговий скандал.
Я не знаю, що робити. Ця людина наражає мої життя і розум на небезпеку.
Обижулька• 12 мая в 13:28
У пенсионерки с мизерной пенсией Парень и ’тягае’ ее в ресторан...
Это лучший’ высер’,что я прочитала.
Знаю бакси• 12 мая в 13:29
Ответ дляОбижулька
Это лучший’ высер’,что я прочитала.
А ще людина не працювала і має пенсію
Курочка• 12 мая в 13:29
Ответ дляОбижулька
Это лучший’ высер’,что я прочитала.
Да , мне тоже парень с шоколадками и мизерная пенсия понравились . Красиво сочиняет !
Ответ дляOl-a
Даже не сомневалась, что новорег. И сразу простынь с тригеррами.
А що таке ваше НовАрЕг і тригерра?
Масяня Я• 12 мая в 13:32
Ответ дляОбижулька
Это лучший’ высер’,что я прочитала.
Ага . Я тоже хочу быть такой пенсионеркой в будущем
Все будет, но потом• 12 мая в 13:32
Ответ дляОлена-9dd3
А що таке ваше НовАрЕг і тригерра?
Не жаль было региться для тролизма?
Ластовиння• 12 мая в 13:33
Ответ дляОлена-9dd3
А що таке ваше НовАрЕг і тригерра?
А кто такая санитаркля?!
ЖонДуан• 12 мая в 13:34
Вайб знаменитой ютуб истории, где мать увела мужа дочки, который сидел. Она с псих расстройством, у неё есть еще дети младшие, у дочери с инвалидностью и все вместе они живут в гостинке и пытаются ее делить (мать с мужиком и детьми на кухне, дочь в комнате, драки за туалет)
Корсет_на_шурупах• 12 мая в 13:41
Ви так гарно пишете, без помилок, з усіма розділовими знаками. Чому ви працюєте санітаркою ? Шукайте роботу з вищою зарплатою, щоб змогли зняти квартиру.
Слухи-руки не распускаю• 12 мая в 13:45
Ответ дляНі грама
Поставьте замок в свою комнату. У вас есть отдельная?
Сьехать и дать матери спокойно пожить не вариант?
Та не реву я• 12 мая в 13:47
’’Через те, що я могла всю ніч спати з відчиненими дверима мене трясе вже четверту годину’’
Вам делать больше нехрен, как часами трястись из-за какой-то ерунды?
Так вчера вас могла и машина сбить. Или не сбить. А позавчера в кустах изнасиловать. Или не изнасиловать. А на прошлой неделе, вы могли с лестницы вниз скатиться. Или нет.
Гигиенишвили• 12 мая в 13:48
Криминальный район - прям Гарлем какой-то. Сразу зайдут и изнасилуют.
Ластовиння• 12 мая в 13:51
Ответ дляГигиенишвили
Мать специально открыла дверь, чтобы к ней зашли. Инфа 100 %! )
Сиреневая цапля• 12 мая в 13:53
Все таки не дочитала. Мама-пенсінерка і її хлопець))).
Ви перевод невірний зробили?
Не їм після шостої• 12 мая в 13:53
Автор, тільки жити окремо. Іншого виходу немає. Можливо з кимось з дівчат, колег зняти разом. Думайте. Треба звалювати.
неДоПриличий• 12 мая в 13:54
Ответ дляНе їм після шостої
Ехать в большой город работать сиделкой с проживанием
Сиреневая цапля• 12 мая в 13:54
Ответ дляЛастовиння
Хлопця чекала) .
Криниця щастя• 12 мая в 13:56
Автор, почему вы все ещё в Украине? Вы можете мыть туалет за 2000€ в странах Европы, и насобирать денег на однушку, и забыть это как страшный сон, но нет, вам нравится варится в ситуации с матерью.
Не їм після шостої• 12 мая в 13:57
Ответ длянеДоПриличий
Теж варіант
жижифреймут• 12 мая в 14:01
Ответ дляНульовий сантиметр
Скільки вам років? Закордонний паспорт є?
Да никуда она не поедет от маминой юбки. Все на что хватило смелости это простынь накатать
Курочка• 12 мая в 14:02
Ответ дляГигиенишвили
Фавелы ....