ЧукИГеки• 21 мая 2025
Ryanair багаж 10 кг. Підскажіть, будь ласка.
Якщо я купила 10 кг зареєстрований багаж, який здається на стійці реєстрації і йде в багажне відділення літака, — чи такий багаж зазвичай вставляють у рамку для перевірки розмірів? Бо за рахунок ручки і коліс довжина моєї валізи - 57 см, тобто на 2 см більше, ніж зазначено в правилах. Чи буде це критичним, якщо це саме багаж?
волосатое стекло• 21 мая 2025
Нет, багаж только взвешивают.
У него нет размера (кроме нестандартных вещей типа спиннинг, лыжи, сноуборд и тп).
волосатое стекло• 21 мая 2025
И в правилах нет стандартного размера багажа 10 кг.
Только для ручной клади.
волосатое стекло• 21 мая 2025
Ответ дляДушка-свекрушка)))
10 кг это ручная кладь вроде, засовывается в рамку
И багаж есть такой. Он выгоднее обычно по цене и удобнее чтоб не тащить чемодан в салон.
Доставучая• 21 мая 2025
Ответ дляволосатое стекло
Только вес, смотрите чтобы было чуть меньше 10
В рамку не вставляють, більш того зараз практикують самостійну здачу багажу на стійці самореєстрації, взагалі без цього оператора/людини
Але ось в поширених питаннях на сайті рейнейр знайшла таке
Яких розмірів має бути зареєстрований багаж 20 кг?
Максимальний розмір зареєстрованого багажу 20 кг становить 80 x 120 х 120 см.
волосатое стекло• 21 мая 2025
Ответ дляGleva
недолік також є суттєвий - це очікування валізи на стрічці багажу після приземлення
Для меня это не проблема. Зато плюс - можно везти сколько угодно жидкости.
Кофр для ноги• 21 мая 2025
Ответ дляволосатое стекло
Только для ручной клади.
есть 10 кг
волосатое стекло• 21 мая 2025
Ответ дляКофр для ноги
есть 10 кг
Да, есть багаж 10 кг. Нет для него размеров в правилах.