ЧукИГеки• 21 мая в 11:30
Ryanair багаж 10 кг. Підскажіть, будь ласка.
Якщо я купила 10 кг зареєстрований багаж, який здається на стійці реєстрації і йде в багажне відділення літака, — чи такий багаж зазвичай вставляють у рамку для перевірки розмірів? Бо за рахунок ручки і коліс довжина моєї валізи - 57 см, тобто на 2 см більше, ніж зазначено в правилах. Чи буде це критичним, якщо це саме багаж?
волосатое стекло• 21 мая в 11:32
Нет, багаж только взвешивают.
У него нет размера (кроме нестандартных вещей типа спиннинг, лыжи, сноуборд и тп).
волосатое стекло• 21 мая в 11:34
И в правилах нет стандартного размера багажа 10 кг.
Только для ручной клади.
волосатое стекло• 21 мая в 11:42
Ответ дляДушка-свекрушка)))
10 кг это ручная кладь вроде, засовывается в рамку
И багаж есть такой. Он выгоднее обычно по цене и удобнее чтоб не тащить чемодан в салон.
Доставучая• 21 мая в 11:56
Ответ дляволосатое стекло
Только вес, смотрите чтобы было чуть меньше 10
В рамку не вставляють, більш того зараз практикують самостійну здачу багажу на стійці самореєстрації, взагалі без цього оператора/людини
Але ось в поширених питаннях на сайті рейнейр знайшла таке
Яких розмірів має бути зареєстрований багаж 20 кг?
Максимальний розмір зареєстрованого багажу 20 кг становить 80 x 120 х 120 см.
волосатое стекло• 21 мая в 12:33
Ответ дляGleva
недолік також є суттєвий - це очікування валізи на стрічці багажу після приземлення
Для меня это не проблема. Зато плюс - можно везти сколько угодно жидкости.
Кофр для ноги• 21 мая в 12:57
Ответ дляволосатое стекло
Только для ручной клади.
есть 10 кг
волосатое стекло• 21 мая в 13:35
Ответ дляКофр для ноги
есть 10 кг
Да, есть багаж 10 кг. Нет для него размеров в правилах.