Зараз все скажу• 21 мая в 15:36
Быстро заканчиваются деньги
Зп 18 тысяч, квартира своя, трачу деньги только иногда на еду и на себя тк живу не одна. Трачу все в 0, то из одежды что-то докупить надо, то из косметики, то в парикмахерскую и прочее. Это я не умею распоряжаться деньгами или зп такая маленькая?
Зараз все скажу
• 21 мая в 15:38
Ответ дляЗілля до весілля
Тк живу не одна
А з ким живете?
С парнем
БезникаяЯ• 21 мая в 15:38
Зп маленькая,но и мы не знаем, что вы там при такой ЗП покупаете: 10-ую футболку по 1000, или покраска волос за 3000, или Диоры-Обаджи разные.
Чорт і Шо• 21 мая в 15:41
Гроші такі і є. Особливо, як їх мало.Передивіться, куди ви їх витрачаєте, може там пиво по вечерам лишнє, чи цигарки, чи готова їжа з кулінарії? Завжди можна знайти, чого гроші , як вода утікають.
Зараз все скажу
• 21 мая в 15:41
Ответ дляЧесно брешу
А хлопець скільки витрачає на їжу і побут?
На побут лише він витрачає, я лише інколи щось можу докупити, на їжу також більшу частину він
Чорт і Шо• 21 мая в 15:41
Ответ дляЗараз все скажу
А ви ж на що?
Зараз все скажу
• 21 мая в 15:43
Ответ дляЧорт і Шо
А ви ж на що?
На одяг, на кафе, на косметику і так далі. Начебто небагато купляю, але все одно відкласти не можу нічого. Тільки на їжу витрачаю десь 300-400 в день, тому що я більшу частину часу не вдома
Чорт і Шо• 21 мая в 15:44
Ответ дляЗараз все скажу
Кожен місяць косметика і одяг? Навіщо?
Ща как дам• 21 мая в 15:44
Ответ дляЗараз все скажу
Що кожен місяць одяг і косметику купляєте ? Чи ви клоун, що так багато її витрачаєте ?
Небоброїдка• 21 мая в 15:44
Ответ дляЗараз все скажу
І це у Вас ще діти не народились, не потрібно утримувати стареньких родичів і так далі. Передивіться свої фінансові звички або шукайте можливість збільшити дохід.
Чесно брешу• 21 мая в 15:44
Ответ дляЗараз все скажу
Ви в ресторанах харчуєтесь?
БезникаяЯ• 21 мая в 15:44
Ответ дляНалитое яблочко
А парень не зарабатывает?
Зарабатывает, тратить не очень хочет, вестимо
Зілля до весілля• 21 мая в 15:45
Ответ дляЗараз все скажу
Ну дивіться.
Якщо ваша ціль накопичення. То відкладають з доходу, а не з залишку.
Тобто купили з зарплати 100 доларів, на решту гуляете
Зараз все скажу
• 21 мая в 15:45
Ответ дляЩа как дам
Ну щось закінчується і треба купувати нове, щось зносилося вже. У мене небагато одягу,просто одні джинси наприклад купити це вже десь 2 тисячі
Ща как дам• 21 мая в 15:45
Ответ дляЗараз все скажу
Кожного місяця ?
Чесно брешу• 21 мая в 15:46
Ответ дляЗараз все скажу
Я вас здивую, бувають дешевші джинси і не секонд.
Зілля до весілля• 21 мая в 15:46
Ось все це - косметика, одяг, перукар воно абсолютно не має межі.
У вас буде зарплата 40:тисяч і вам не вистачатиме
Зілля до весілля• 21 мая в 15:47
Ответ дляЗараз все скажу
Можна дешевші в масмаркеті купити
Зараз все скажу
• 21 мая в 15:47
Ответ дляЧесно брешу
Там якість не дуже і немає сенсу купувати те, що не подобається. Я і так вдягаюся в зарі або в українських брендах, не ходжу по брендовим магазинам
Чорт і Шо• 21 мая в 15:48
Ответ дляЗараз все скажу
Але не кожен місяць. 18 -2=16 тис, кафе ? Ви там кожен день? Два рази сходили мінус 2 тис. У вас є ще 14 тис. Куди? Дезік, прокладки, порвані носки, 600 грн. Морлзиво, цукерки 500 грн, ну хай тисяча на різне. У вас 12 тис
Чесно брешу• 21 мая в 15:48
Ответ дляЗараз все скажу
Тоді на що скаржитесь? Дешевше купувати не хочете, харчуватись дешевше не хочете. Шукайте іншу роботу.
Подтяжка• 21 мая в 15:49
Ответ дляЗараз все скажу
Ну можно и за 10 тыс.
Зілля до весілля• 21 мая в 15:49
Ответ дляЗараз все скажу
О! А тут собака зарилась.
Якби ви отримували дохід 40000 , для вас зара це вже фу, а от массімо дутті чи лівайси там покрой гарний.
Тут же немає межі