Зараз все скажу• 21 мая 2025

Быстро заканчиваются деньги

Зп 18 тысяч, квартира своя, трачу деньги только иногда на еду и на себя тк живу не одна. Трачу все в 0, то из одежды что-то докупить надо, то из косметики, то в парикмахерскую и прочее. Это я не умею распоряжаться деньгами или зп такая маленькая?
забиякина• 21 мая 2025
Ответ дляЗараз все скажу
На одяг, на кафе, на косметику і так далі. Начебто небагато купляю, але все одно відкласти не можу нічого. Тільки на їжу витрачаю десь 300-400 в день, тому що я більшу частину часу не вдома
Так вы сначала отложите, а потом уже тратить начинайте
Чесно брешу• 21 мая 2025
Ответ дляНепозбувна Бентега
Просто цены выросли. Как люди могут жить на минималку?
18 тисяч це не мінімалка. Побутові потреби закриває хлопець, хочеться більше? Порадниця точно не допоможе.
Подтяжка• 21 мая 2025
Ответ дляЗілля до весілля
О! А тут собака зарилась.
Якби ви отримували дохід 40000 , для вас зара це вже фу, а от массімо дутті чи лівайси там покрой гарний.
Тут же немає межі
Я с доходом в 70 тыс. вчера купила в Синсее шорты за 400 грн. И все ок. Так что не надо....
Хвильоватиша• 21 мая 2025
Ответ дляЗараз все скажу
І у вас ще питання? 😜
забиякина• 21 мая 2025
Ответ дляЗараз все скажу
Там якість не дуже і немає сенсу купувати те, що не подобається. Я і так вдягаюся в зарі або в українських брендах, не ходжу по брендовим магазинам
С вашей ЗП и Зара роскошь
ротцвеники• 21 мая 2025
Ответ дляЗараз все скажу
треба менще їсти
при тому що вас по суті годують ви 9000 тобто пів зарплати тратите на їжу
Непозбувна Бентега• 21 мая 2025
Ответ дляЧесно брешу
Да я и имею ввиду как на минималку выживают если на 18-20 тыс плохо живут?
Зілля до весілля• 21 мая 2025
Ответ дляПодтяжка
І це нормально.
Це лише одяг
Правильно_Валерчик• 21 мая 2025
Ответ дляЗараз все скажу
Якщо ви не троль, звісно, а іще молода дівчина
Даю вам щиру пораду
Відкладайте відразу 100$. Отримали і відразу відклали . Поки немає дітей, хлопець допомагає-відкладайте. І щоб про заначку знали тільки ви!
Ви не уявляєте, як швидко йде час!!!! Ви не встигнете навіть зрозуміти, що вам вже 40)))
У жінки завжди має бути заначка!!!!
ЗабежАЛОЧКА• 21 мая 2025
з/п маленькая по сравнению с ценами, меньще 500 баксов
Замулена ріка• 21 мая 2025
и зп небольшая
и вы транжира
Чемодан-Вокзал-Майами• 21 мая 2025
Я подсчитывала что надо минимум 30. Тогда не закончится так быстро. И то ..
Мочалкин блюз• 21 мая 2025
Ответ дляЧесно брешу
Я вас здивую, бувають дешевші джинси і не секонд.
Вони і в магазині дешевші.
Україна понад усе!• 21 мая 2025
Ответ дляЗараз все скажу
Ого, Ви нажираєте. Може брати їжу з собою?
Чемодан-Вокзал-Майами• 21 мая 2025
Ответ дляЧесно брешу
Ви в ресторанах харчуєтесь?
На 300грн в ресторані не наїсться
Чемодан-Вокзал-Майами• 21 мая 2025
Ответ дляЧорт і Шо
Але не кожен місяць. 18 -2=16 тис, кафе ? Ви там кожен день? Два рази сходили мінус 2 тис. У вас є ще 14 тис. Куди? Дезік, прокладки, порвані носки, 600 грн. Морлзиво, цукерки 500 грн, ну хай тисяча на різне. У вас 12 тис
Та ладно... морозиво цукерки це 500? Ціни такі ..що якщо тільки вкусняшки то це мінімум 100 в день .... А основна їжа це ще не менше 300 в день...
Ядвига Юсьлегко• 21 мая 2025
Ответ дляЗараз все скажу
С парнем
И как распределены траты за квартиру?
Ядвига Юсьлегко• 21 мая 2025
Ну если у вас есть потребности то просто не хватает.
Я бы обрадовалась такой ЗП у меня меньше в два раза. Экономлю
Ядвига Юсьлегко• 21 мая 2025
Ответ дляЗараз все скажу
Ну треба купити термос и варили кашу і робити котлети. А так з таким доходом це багато на їжу . А ким працюєте і яке місто
Ядвига Юсьлегко• 21 мая 2025
Ответ дляЧесно брешу
Ви в ресторанах харчуєтесь?
Наверно готове в супермаркеті купляє , а воно дороге
Ядвига Юсьлегко• 21 мая 2025
Ответ дляЗараз все скажу
Ну щось закінчується і треба купувати нове, щось зносилося вже. У мене небагато одягу,просто одні джинси наприклад купити це вже десь 2 тисячі
Для вашого доходу дорогі джинси , я в секонді хожу за 25 грн. А де квартиру взяли?
Ядвига Юсьлегко• 21 мая 2025
Ответ дляЗілля до весілля
Ось все це - косметика, одяг, перукар воно абсолютно не має межі.
У вас буде зарплата 40:тисяч і вам не вистачатиме
Якщо стрижка 600 фарбування 6000 то так багато витрат
Ядвига Юсьлегко• 21 мая 2025
Ответ дляНепозбувна Бентега
Купляю курячі серця , гомілки, джинси в секонді за 25, стрижуся за 50. Харків.
Чорт і Шо• 21 мая 2025
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Навіщо кожен день це їсти? У вас потреба в солодощах велика, і ви їх можете їсти кожен день ? Я вважаю жодна тверезомисляча людина цього не робить, бо це конкретно впливає на стан здоров´я.
А основну їжу купує хлопець автора..
Чемодан-Вокзал-Майами• 21 мая 2025
Ответ дляЧорт і Шо
А основну їжу купує хлопець автора..
А ви раз на місяць їсте солодке? І каву з чаєм п´єте тільки вдома?
Чесно брешу• 21 мая 2025
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Так, солодке їм рідко. Каву з чаєм п´ємо вдома. Максимум раз в тиждень забігаю в кафе. Навіщо витрачати на себе одну по 400 грн в день, на їжу і скаржитись що грошей не вистачає? Купувати джинси за дві тисячі і скаржитись що дорого?
Чорт і Шо• 21 мая 2025
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Ні, п´ю каву і в кафе. В солодкому немаю ніякої потреби, можу раз в неділю тістечко з подругою поїсти в кафе. І це не в цілях економії. Навіщо мені кожен день їсти цукерки, печиво, морозиво? В мене до того всього немає ніякої тяги.
У вас є потреба це все їсти кожен день?
Чемодан-Вокзал-Майами• 21 мая 2025
Ответ дляЧорт і Шо
У вас є потреба це все їсти кожен день?
Так, з чаєм хочеться. Потреби їсти щодня мясо нема
Вредняжка• 21 мая 2025
Зарплата не велика
Сизоока бестія• 21 мая 2025
ТРОЛЬ