Кусачая Я• 21 мая в 23:26
Брокард. Різні парфуми, а аромат один. Помічали?
Чому так?
Наче з однієї бочки.
Рік тому Нектар Айдол подарували. Важкуватий мені він.
Тепер JIMMY CHOO
I Want Choo.
Аромат один в один(((
Наче з одної бочки.
Чому так?
Характеристики аромату й складові не подібні, а відчуваю однакові ноти.
Наче з однієї бочки.
Тепер JIMMY CHOO
I Want Choo.
Аромат один в один(((
Наче з одної бочки.
Чому так?
Боневтікла• 21 мая в 23:30
Ні. Не помічала. Чесно . Якшо шо - я не працюю в брокарді щоб за них впрягатись
Всі їхні парфуми для мене адекватно пахнуть, по різному тобто.
Видна міленіалка• 21 мая в 23:38
Я в Германии. То же самое ощущение и в Мюллере, и в Дугласе. Как-будто контакт спиртовой базы и картонки глушит все ноты аромата. Нереально что-то выбрать. Но кстати вот в дьюти-фри последний парфюм брала - там удалось прочувствовать реальные ароматы.
Скоро_вчера• 21 мая в 23:51
1.Парфуми люксового сегменту схожі між собою, бо складаються з компонентів, які найбільше користуються попитом у пересічного споживача , мають в складі всього декілька компонентів , які розкриваються лінійно.
2. У вас не дуже розвинені і чутливі ольфакторні рецептори.
3.Якщо довго нюхати різні парфуми, то виникає враження, що вони втратили інд. аромат і звучать однаково. Спиртова основа найбільш відчутна.
ИграйМойГормон• 21 мая в 23:54
Моєму чоловіку майже всі аромати пахнуть ладаном. Навіть ті, де його й близько немає 🤷♀️
А люкс, масс-маркет всі схожі між собою за рідким виключенням.