Кукусики• Изменено 22 мая в 13:46
Що з продуктів є в Вашому холодильнику є завжди?
От Ви знаєте, що у Вас є цей продукт і завжди є, що поїсти, що це?
Перше місце, мабуть, яйця...
Друге- твердий або кремовий сир
Що у Вас?
Перше місце, мабуть, яйця...
Друге- твердий або кремовий сир
Що у Вас?
ЯсноВидящая• 22 мая в 13:47
Морозилка. М´ясо різних видів, заморожені овочі
Холодильник
Яйця молоко
Холодильник
Яйця молоко
Кукусики
• 22 мая в 13:49
Ответ дляМасяня Я
У меня два подростка, потому я ни в чем не уверена.
О, взагалі цікаво, що найчастіше купуєте?
Скользкая• 22 мая в 13:50
Яйця, вершкове масло, твердий сир, купа різних овочів та зелень, 3-4 соуса, якась готова страва. Це завжди є 100%, інше - опційно за бажанням і потребою.
В морозилці завжди запас м´яса, риби, заморозка овочів-фруктів, і домашні вареники або пельмені.
Дідова баба• 22 мая в 13:50
Асорті сирів, яйця, м´ясне та ковбасне асорті, огірки-помідори, зелені салати, звичайні овочі типу карторля, морква, цибуля. Також в заморозці завжди є щось типу млинців з різними начинками, порційні запіканки, сирники, котлети, лазанья. У мене підліток який об 11 вечора може зголодніти, а перед школою , о 7 ранку любить гарно попоїсти. Тож маю бути завжди готова
Хачапууури• 22 мая в 13:51
Стараюсь, чтоб всегда было молоко, я пью кофе с молоком, сыр для дочери и колбаса мужу на бутеры.. Но пустым холодильник бывает очень редко.
Масяня Я• 22 мая в 13:51
Ответ дляКукусики
Конечно, яйца, мясо, сыр, овощи, молоко, макароны. Это то, что стабильно съедается. С остальным по настроению у них.
Як ухурделю• 22 мая в 13:52
Мабудь все завжди є, родину кормити треба, в магазин раз в тиждень їзжу. Холодильник, морозильна камера, кладовка, погріб не пустують. Бачу , що закінчується щось , то замовляю заздалегідь у людей , в яких скуповуюсь.Це домашнє м´ясо, яйця, літом овочі.
Кукусики
• 22 мая в 13:53
Ответ дляСкользкая
Супер! Дякую за відповідь! Скажіть, будь ласка, робите закуп раз на тиждень чи щодня докуповуєте те, що треба?
Скользкая• 22 мая в 13:56
Ответ дляКукусики
Раз на тиждень, але все одно майже кожного дня щось докуповується. Як мінімум хліб, якась молочка, свіжі овочі, зелень.
Шаманю второпях• 22 мая в 13:56
Вершки, молоко, сметана, яйця, консервні тунець, шпроти, ікра, соуси
Регионщица• 22 мая в 14:04
яйца, помидоры, огурцы, масло - сливочное и оливковое, хлеб, сыр, сметана, мясо, молоко/сливки, маслины, вино
Регионщица• 22 мая в 14:06
забыла про овощи - авокадо, картошка, лук, морковь, айсберг, зелень
почти всегда сейчас - творог и бананы
ТаЕщеОптимистка• 22 мая в 14:17
Масло вершкове, мʼясо, сир, яйця. Бажано огірки свіжі, бо це діти найчастіше їдять.