Рекламама• 22 мая в 14:24
Кто-то купил жилье по программе є оселя?
Какие условия там и подводные камни?
Небалувана Галя• 22 мая в 14:30
Родина маминої подруги в квітні 22-го втратила 2 квартири в одному будинку (градом рознесло), то вже отримали компенсацію і купили 2 квартири. Щоправда, гірші, ніж були, і не в центрі, а фактично за містом, але все одно добре, бо то на дачі жили, то в квартирах виїхавших родичів-друзів.
За підводні камені не питалась, але було дуже важко і багато бюрократії.
Чи це не Є оселя, а Є відновлення?
когдадеЦкие• 22 мая в 14:35
Нормальні військові усі купили, а не нормальні пропили всі грошенята і пішли жити у бесплатному житлі, з якого вигнали цивільних.
Рекламама
• 22 мая в 15:45
Ответ дляНебалувана Галя
Чи це не Є оселя, а Є відновлення?
В вас мабуть є відновлення