Кондуктор автобуса• 10 мая в 22:19

Хто здає подобово житло? На вас вже вийшли енергетики з підвищеним тарифом?

Більше 8 грн за 1 квт
Бо ви ж як комерція
А я кумедна• 10 мая в 22:22
Це для тих, хто здає офіційно, фоп ?
Love_Love_Love_• 10 мая в 22:24
Практично це майже не можливо організувати.
Та_все_ок_будет• 10 мая в 22:27
Так вы рекламу с телефоном с забора уберите о сдаче апартаментов посуточно, и не будет коммерции.
Вподобайден• 10 мая в 22:32
Ответ дляА я кумедна
Це для тих, хто здає офіційно, фоп ?
Так, це для фопів такий бонус... Але після таких бонусів думаєш про закриття фопу і здачу виключно за нал, бо ідуть вони лісом
Безлім на все• 10 мая в 22:35
Ответ дляВподобайден
І прилетить штраф 17 тис грн за незаконну підприємницьку діяльність
Вподобайден• 10 мая в 22:37
Ответ дляБезлім на все
Якщо хтось дізнається
Вподобайден• 10 мая в 22:38
Ответ дляБезлім на все
Це неможливо довести, бо немає жодного документа, який підтверджує передачу коштів
Безлім на все• 10 мая в 22:39
Ответ дляВподобайден
Якщо хтось дізнається
Ви думаєте, не знайдеться добрих сусідів або незадоволених клієнтів, які все це організують?
автор Кондуктор автобуса • 10 мая в 22:39
Ответ дляВподобайден
Думала зареєструватись на буккінгу
Але ж мене вони точно знайдуть
Вподобайден• 10 мая в 22:40
Ответ дляБезлім на все
Так то просто їх слова, якщо немає жодної квитанції або чека. Мало що там хто триндить
Безлім на все• 10 мая в 22:41
Ответ дляВподобайден
Прийде хтось на контрольну закупку. Чи як там воно називається. Віддасть гроші. Ви взяли. Все. Касового апарату немає, незаконна підприємницька діяльність є.
Діло ваше. Але це ігри куя з бритвою
Вподобайден• 10 мая в 22:41
Ответ дляКондуктор автобуса
Думала зареєструватись на буккінгу
Але ж мене вони точно знайдуть
Ну, якщо реєструватися на ресурсі, то треба тоді все офіційно
Безлім на все• 10 мая в 22:42
Ответ дляКондуктор автобуса
Думала зареєструватись на буккінгу
Але ж мене вони точно знайдуть
Та реєструйтесь. Поради свовєтчиц важливіші за податковий кодекс та закони України
Птица Говоруша• 10 мая в 22:45
Ответ дляВподобайден
Ви щось колись чули про контрольні закупки?
Навіть і доводити нічого не доведеться
ТигрЛьвович• 10 мая в 22:49
Ответ дляПтица Говоруша
Навіть і доводити нічого не доведеться
Мамкіні бізнесмени 🤣
автор Кондуктор автобуса • 10 мая в 22:51
Тут є ті хто здає подобово? Ви гроші тільки готівкою берете? І обява на олх?
Вподобайден• 10 мая в 22:53
Ответ дляПтица Говоруша
Навіть і доводити нічого не доведеться
Чесно- як оце все заіпало.... Карячишся на ту квартиру все життя, вирішуєш здати і тут на тобі: і податкова тут, як тут і за світло плати, як за комерцію. Якого хєра, я вибачаюсь?! В чому різниця??? Чи то сім´я живе і щодня користується пралкою, холодильником, розетками, чи то в аренду люди живуть і користуються тим же самим? І це ж не факт, що на кожну добу ті люди є! В тій же квартирі не стоять якісь рефрижератори чи промислові плити, наприклад, щоб платити як за комерцію? Ну зрівняти ж - або пекарня з духовками, і плата як за комерцію, або звичайна квартира....заіпали...
Значить, буде просто здача помісячно, і ідуть таки лісом
Безлім на все• 10 мая в 22:56
Ответ дляВподобайден
Ну офіс - плата як за комерцію. Стоять 4 принтера, 6 ноутбуків, холодильник, мікрохвильова і світло горить.
Липка-прилипка• 10 мая в 22:56
О, бизнесменши с милионным доходом всполошились)
ТигрЛьвович• 10 мая в 22:57
Ответ дляВподобайден
Як додуматись до такого? Скоро за повітря платити будемо. Податки, як не крути прибуток, але е/е яким боком до квартири?
Сиреневенькая• 10 мая в 22:58
Это нереально .Цены на все космос .Квартиру сам купи .Сделай ремонт .Потом налоги ,за лишние метры плати ,за услуги по конским тарифам .А тебе государство кукиш.Не защитило ,не дало ничего!Только отбирают все !Пенсий не будет ,все разбито .
ТигрЛьвович• 10 мая в 23:00
Ответ дляСиреневенькая
В нас недавно показували декларацію одного депутата - 57 квартир у власності
Вподобайден• 10 мая в 23:01
Ответ дляТигрЛьвович
Ну, щоб для загального розуміння: навіть притулки і шелтери, які зараз приймають переселенців з під обстрілів, безкоштовно розміщають їх, харчують,- сплачують по комерційному тарифу за електрику. Хоча блін, вони ж державі допомагають робити її роботу, ну яка тут комерція?! А ніт, платять по 10 грн за кВт
Та навіть школи платять по 10 грн/кВт, про що далі говорити....?!
Вподобайден• 10 мая в 23:03
Ответ дляЛипка-прилипка
Та точно 😥
Липка-прилипка• 10 мая в 23:13
Ответ дляВподобайден
Оце ви все життя корячились, а чому ж не живете там? Чи просто вирішили здати та піти жити під міст?
Вподобайден• 10 мая в 23:18
Ответ дляЛипка-прилипка
Якраз і живу у свекрухи, бо немає інших коштів для існування, окрім квартири в аренді, яку важко заробляли більшу частину життя. Так державі ок? Чи і це треба у мене забрати, розкуркулити, бо багато живу?
Нульовий сантиметр• 10 мая в 23:22
Взагалі дивно. Ви ж не вивели квартиру з житлового фонду? То які комерційні тарифи можуть бути? Це житловий фонд!
Птица Говоруша• 11 мая в 16:42
Ответ дляНульовий сантиметр
Ну так квартира квартирою і залишилася
Просто це стала комерційна нерухомість, якщо в ній не живе господар, а здає
Тому всі тарифи автоматично комерційні
Нульовий сантиметр• 11 мая в 17:05
Ответ дляПтица Говоруша
Ну так квартира квартирою і залишилася
Тому всі тарифи автоматично комерційні
Немає такої норми ніде.
Комерційною нерухомість не стає автоматично.