Комиссия50%• 22 мая в 16:50

Звідки такі ідеальні

Як не зайдеш на порадницю, тут всі такі успішні, з доходом 100500$ на людину, які хорчуються сльозами єдинорога, худнуть від зміну погоди, мають 3 квартири і ідеальних дітей, які з ясел вже заробляють. А як вийдеш на вулицю, чи зайдеш кудись - де ті ідеальні ховаються. Мабуть бояться, щоб їх не вкрали, вдома сидять.
Завжди мало• 22 мая в 16:51
Аминь, Вам может полегчать.
Сяду на шию, дорого!• 22 мая в 16:51
а у вас с чем не срослось из перечисленного?
Простоваля• 22 мая в 16:52
Сыну 18, сам накопил на машину, ходил подрабатывал, сейчас на права сдаёт. Я нигде об этом не кричу
Відкушу все що стирчить• 22 мая в 16:52
Мы с вами ходим в разные места, так что шанс пересечься где либо один на миллион.
18 мнеУЖЕ• 22 мая в 16:52
Неідеальні просто не пишуть зрозуміло ж.
Задолбулька• 22 мая в 16:53
А де ви ходите?
Відкушу все що стирчить• 22 мая в 16:53
Ответ дляПростоваля
А смысл кричать о таком стыде?! У хороших родителей сыновья к окончанию садика уже заработали на автопарк
автор Комиссия50% • 22 мая в 16:54
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Моя дитина з ясел ще не заробляла. Тільки зі школи почала. І сльози єдинорога ще досі не куштувала, тільки пилок з крил метеликів. Відстаю.
Ксерокопия ночи• 22 мая в 16:54
Это говорит лишь о том, что ваши пути с нашими не пересекаются
автор Комиссия50% • 22 мая в 16:54
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Шкода. А я вас шукала
Нічого вдягти• 22 мая в 16:55
А де ви зібралися пересіктися з тими людьми, в атб чи в маршрутці, чи може в дешевій піцерії?
автор Комиссия50% • 22 мая в 16:56
Ответ дляНічого вдягти
В секонді, хіба не зрозуміло
Відкушу все що стирчить• 22 мая в 16:57
Ответ дляКомиссия50%
Шкода. А я вас шукала
Ну ладно. Давайте встретимся на следующем концерте Витюши Павлика. На концерт такой звезды и мне не стыдно прийти, и у вас денег на билет хватит.
Я супер-пупер• 22 мая в 16:57
Не там и не с теми тусуетесь, поэтому и не видите.
Простоваля• 22 мая в 16:57
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Я так понимаю вы мама прЫнцессы и для неё машина это маловато будет? Так ещё и в юном возрасте
Пи Пи Пилюля• 22 мая в 16:57
ой, ну ладно, у меня 105 кг, сыну 20 и он не работает. младший не хочет учиться
а, и зп у меня 15 т
Відкушу все що стирчить• 22 мая в 16:57
Ответ дляНічого вдягти
АТБ
автор Комиссия50% • 22 мая в 16:58
Ответ дляПи Пи Пилюля
а, и зп у меня 15 т
Вас тут зараз заклюють
18 мнеУЖЕ• 22 мая в 16:58
Авторе, вся справа в оточенні. Вам здається, що чогось не існує, просто тому, що цього не існує в вашому оточенні.
автор Комиссия50% • 22 мая в 16:59
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Домовилися. Піду збирати на білет
ВільнаНазавжди• 22 мая в 16:59
В Гуд Вайн поедьте и прозреете тогда, то чеков на 20-40 тыс за раз !
Нічого вдягти• 22 мая в 16:59
Ответ дляКомиссия50%
В секонді, хіба не зрозуміло
Точно, про секонд забула)) Автор, у мене трохи збільшився дохід, почала водити авто і все, я вже не пересікаюсь на вулиці з тими людьми, що раніше. Майже не буваю в атб, бо там припаркуватись вічно нема де.
Ксерокопия ночи• 22 мая в 17:01
Ответ дляНічого вдягти
А я начала ездить на работу после декрета, выезжаю в одно и то же время и некоторых прохожих уже узнаю
Они идут тоже в одно и то же время на метро/автобус))))
Пирожкиня• 22 мая в 17:01
Вы видите на улице людей 17-20 лет? Это все советчицы , которым 35-45, просто вы не на тех смотрели
Отчебучкина• 22 мая в 17:02
підказую
це різні люди
автор Комиссия50% • 22 мая в 17:02
А саме цікаве, що я абсолютно ніде не вказала свій дохід чи умови життя. Тільки те, що таких ідеальних, як на порадниці, в реальному житті не бачила. Але ж набігли вже в білих пальтах
Fervent_Heart• 22 мая в 17:02
Ответ дляКомиссия50%
Шкода. А я вас шукала
Зачем?
Отчебучкина• 22 мая в 17:03
Ответ дляКомиссия50%
а ви в реальному житті знайомі з кожним жителем України?
автор Комиссия50% • 22 мая в 17:03
Ответ дляFervent_Heart
Зачем?
Подивитися
ТигрЛьвович• 22 мая в 17:04
Ответ дляКомиссия50%
Ви просто ведетесь на коментарі тролів.