Копирайторша• 09 августа в 22:28
Считаете себя гедонисткой?
Если да, то какой у вас образ жизни?
Хочу наколоти губи• 09 августа в 22:30
Да, я родилась в комфортных условиях и в жизни стараюсь поддерживать такой же уровень
Гарні диньки• 09 августа в 22:34
Ні. Я вважаю страждання невід´ємною частиною життя, нажаль. Маю емпатію, тому насолоджуватись життям, коли щодня вмирають люди, горять малолітні діти, в повній мірі не можу. Відчуваю чужий біль іноді навіть фізично, як свій.
Робот Вертер• 09 августа в 22:39
Напевно так. Я вважаю що треба жити в задоволення, а роботу сприймати як інструмент доя отримання ресурсів, які покриють витрати на задоволення життям
Горлаю зрання• 09 августа в 22:39
Лентяйкой. Кстати, хочу сейчас британский культовый фильм о девчонках-гедонистках в свингующем Лондоне глянуть, а тут ваша тема ))
Робот Вертер• 09 августа в 22:40
Ответ дляХочу наколоти губи
І я приблизно так. Заробила гроші - витратила в задоволення, на комфорт, на щось приємне.
Робот Вертер• 09 августа в 22:43
Ответ дляГарні диньки
Я теж емпатмчна з дитинства, але це не впливає на бажання жити гарно. Від того, що я буду жити без задоволення інші не воскреснуть, не одужають, хлопцям в окопі не стане комфортніше. Я краще добре відпочину, щоб потім гарно порацювати і мати змогу допомогти комусь. Якщо я задоволена, то я можу набагато більше, ніж якщо я себе у всьому обмежу
руки_Крюги• 09 августа в 22:44
Я где-то посередине. Однозначно жить надо в удовольствие, но удовольствие должно быть контролируемое😂 имею ввиду что есть время отдыху и развлечениям, а есть время работе. И дело даже не в зарабатывании денег, а в работе над собой. Дисциплина для тела, правильная еда, тренировки. 100% только удовольствие не даст нужный результат.
Заместитель Анонима• 09 августа в 22:46
Ответ дляГарні диньки
Быть эмпатом не значит страдать с другими. Лучше аккумулировать энергию в помощь другим, если нужна будет помощь. А просто ныть что попало
Гарні диньки• 09 августа в 22:47
Ответ дляРобот Вертер
Це ваша особиста справа. Я не маю на меті з кимось сперечатись чи комусь щось доводити. Те що я відчуваю, ні до вас, ні до будь кого іншого не має відношення.
Гарні диньки• 09 августа в 22:50
Ответ дляЗаместитель Анонима
Я десь писала, що потребую порад? Я не гедоніст і ніколи ним не буду. Можна поставити крапку.
Заместитель Анонима• 09 августа в 22:50
Ответ дляГарні диньки
А я вам ничего и не советовала, совсем нетоксичная вы пани, типа эмпатка
Гарні диньки• 09 августа в 22:54
Ответ дляЗаместитель Анонима
´Лучше аккумулировать энергию в помощь другим, если нужна будет помощь.´ А просто ныть что попало. Це не порада? Ви мені пишете, що краще. І ви мені пишете що я токсична. Чудово.
я з вами в діалог не вступала. Я відповідала автору теми. Токсичність має здатність давати поради, критикувати і знецінювати чужі почуття, чужі погляди.
Заместитель Анонима• 09 августа в 22:56
Ответ дляГарні диньки
А не вы ли в теме про удовольствия начали тут упрекать в радости пока другие умирают?))) ой как удобненько белое пальтишко выгулять
все с вами ясно, пани. Бай бай
Гарні диньки• 09 августа в 23:00
Ответ дляЗаместитель Анонима
все с вами ясно, пани. Бай бай
Я до вас зверталась?
Сирожено_пирожено• 09 августа в 23:22
Ответ дляГорлаю зрання
Шо за фильм?
Мозговая пилочка• 09 августа в 23:32
Ні, це неможливо, тим паче зараз, часто доводиться робити, те, що треба, а не хочу, регулярно відчуваю моральні страждання з різних приводів.