Сяду на шию, дорого!• 26 мая 2025

Нервы не выдерживают уже

этого всего. Как держите себя в руках? Что помогает? Меня уже которую ночь «накрывает». Нервы сдают.
Оцененная• 26 мая 2025
Я не знаю как, кто и зачем это может выдерживать.
Глаголиця• 26 мая 2025
Пью успокоительное каждый день - не так накрывает.
Инста_Богиня• 26 мая 2025
Сейчас вам тут расскажут, что на Москву летит 150 наших дрона и это вас должно обрадовать и успокоить.
Алесс• 26 мая 2025
Музыку погромче включите. У меня над домом такое херачит. И летают,и сбивают.

Сосед вышел и я. Сидим смотрим на зарево.
Что поделать? От нас же ничего не зависит.
Обнимаю вас крепко. Выпейте валерьянки и ложитесь под тяжелое одеяло
Угги_в_горошек• 26 мая 2025
Нічого не допомагає, дві ночі цей шабаш((, недосипання, думала сьогодні засну у спокійній обстановці, бо третій день перевтома, поїздки, нерви. Організм зараза вже перестроївся, щоб у цей час сидіти в укритті до ранку, а не спати🤬. Рано вставати, відповідальна робота. Мабуть валерянку треба пити
База_птеродактилей• 26 мая 2025
В мене теж здають. Зараз атака масована на Старкон, я з Хмельницької області, то кожну хвилину монітор ТГ канал кудою летять.
Патика-мотика• 26 мая 2025
Я теж вже не можу, зараз знов ніч без сну, ще не лягала, а це ще друга серія (ракети) не почалася
Сірничок• 26 мая 2025
Їде крише.
Безкінечний потік був просто над будинком. Бабахи з Хмельниччини ще досі чути.
Пишуть про нові пуски
І зе можуть бути ракети.
Страшно не за себе. аз дітей
Фляшунька• 26 мая 2025
Девочки,посоветуйте безрецептурное успокоительное гипотонику
Сірничок• 26 мая 2025
Пуски ракет є.
Капець
Скокмоно - стокнуно• 26 мая 2025
Ответ дляИнста_Богиня
То тролли пишут, а вы ведётесь. Нравится им над людьми издеваться
Все буде Україна• 26 мая 2025
Ответ дляСірничок
Пуски ракет є.
Капець
Дівчата, що робимо? Чи бігти до метра?
ВільнаНазавжди• 26 мая 2025
Ответ дляСірничок
Їде крише.
Пишуть про нові пуски
І зе можуть бути ракети.
Страшно не за себе. аз дітей
Виїжджайте. Я для себе прийняла рішення що треба тікати з країни. Не для себе -заради дітей. Жити нормально. А не сидіти в коридорі.
Пульт от линолеума• 26 мая 2025
Ответ дляВільнаНазавжди
Куди?
Мене вже вчора теж накрило. Вночі була істерика вперше за війну.
ВільнаНазавжди• 26 мая 2025
Ответ дляПульт от линолеума
Куди?
Приймають всі країни
Шиворот Навыворот• 26 мая 2025
Боже як я теж від цього втомилась… але закордоном працювати треба, а якщо нема здоровʼя то і там буде погано.
Точная копия плова• 26 мая 2025
Ответ дляВільнаНазавжди
Классно, вам есть куда
ВільнаНазавжди• 26 мая 2025
Ответ дляТочная копия плова
Классно, вам есть куда
Куда есть всем. Принимают все страны.
ВільнаНазавжди• 26 мая 2025
Ответ дляШиворот Навыворот
А тут ви не працюєте? Краще мити підлогу і отримувати мінімалку і на вистачатиме на все необхідне. Ніж тут сидіти на копійки. Я отримую 30тис грн і мені на 2 їх не вистачає. Бо ціни вже вищі за європейські.
До відома- Філадельфія в Британії 1.5 ікнта це 75-80 грн на наші грн. А в нас вже 180 грн.от різницч
Шиворот Навыворот• 26 мая 2025
Ответ дляВільнаНазавжди
Вам скрізь вже боти мерещаться? Мийте підлогу самі.
ВільнаНазавжди• 26 мая 2025
Ответ дляШиворот Навыворот
Ви сама бот.
Шиворот Навыворот• 26 мая 2025
Ответ дляВільнаНазавжди
Ви сама бот.
Жіночко, лікуйте голову.
Закуйовджена життям• 26 мая 2025
Так само нерви здають. Стан ніби прибитий. Рятує робота, оті всі побутові справи які ми так не любим, хобі.
Закуйовджена життям• 26 мая 2025
Ответ дляШиворот Навыворот
Працювати треба всюди. Чи в тих хто тут у всіх є спонсори?
Карамбулкул• 26 мая 2025
То їдьте де спокійно,чи ви кремлівська матреха?
В мене вся сім´я спить,бо завтра на роботу.І так кожного дня.Вже давно звикли.
Ось прокинулася,збираюсь вже.Дочка з чоловіком через годину вставатимуть.
Миловидна леді• 26 мая 2025
Ответ дляИнста_Богиня
А они действительно летят?
Bagira0909• 26 мая 2025
Ответ дляИнста_Богиня
На них дроны а на нас ракеты дроны и все что угодно
Инста_Богиня• 26 мая 2025
Ответ дляЗакуйовджена життям
Потрібно, звісно, але є різниця, чи в своєму житлі жити в Україні, чи платити за аренду в Европі 500-1000 евро. І ще на проживання треба гроші, а на тих роботах, куди беруть українців мінімальна погодинна оплата. Звісно, можна жити в гуртожитку дешевше, але це вже інший формат.
Инста_Богиня• 26 мая 2025
Ответ дляМиловидна леді
А они действительно летят?
Вечером была информация, что летят.
Миловидна леді• 26 мая 2025
Ответ дляИнста_Богиня
Вечером была информация, что летят.
Так э т о старая информация