Море_море_я_скучаю• 26 мая в 10:36

Яку найбільшу помилку ви зробили у вихованні свого собаки?

На що варто звернути увагу? І як зрозуміли це?
Можливо, щось не зробили вчасно або навпаки — перебільшили?
Добро с Кулаками• 26 мая в 10:42
Відсутність дресування. Не маю собаки, але є в сусідів - бачу клоунаду(
АнтиТанкист• 26 мая в 10:43
В мене невелика собака. Шкодую, що вона не тямить ходили на пеленку, якщо нема змоги вигуляти. Буває, що потрібно залишити на цілий день і воно, бідне, терпить , а по кімнатах пеленки розкладені.
Цуценям вона розуміла навіщо ті пеленки, а як почала ходити в туалет на вулиці, то одразу почала ті пеленки іггнорити.
От зараз дощі ллють, на вулиці потоп, вона і там не може нормально сходити в туалет, і дома не тямить.
долой_лама• 26 мая в 10:47
Ответ дляАнтиТанкист
Підкажіть, а можливо навчити собаку щоб в ранці на пелюшку ходила , а ввечері на вулицю в туалет? Як привчити, може щось з досвіду порадити. Хочемо придбати папільйона і я мрію що так навчу її ходити в туалет, а чоловік каже що це нереально
Радикальная• 26 мая в 10:48
Самая большая ошибка, что согласились выйти замуж за этого кобеля. Он ни одной сучки и до свадьбы не пропускал мимо, а после свадьбы вообще с цепи сорвался. Каждый раз скулил, что больше не будет, но всё повторялось снова и снова. Последний каплей стало то, что он начал пристраивать свой хвост к моей родной сестре. Выгнала и вздохнула с облегчением.
АнтиТанкист• 26 мая в 10:53
Ответ длядолой_лама
Можна, звісно. В моєї знайомої в собаки був туалет ще з перших днів появи в домі. Такий, зі стовпчиком, для кобелів. Їхній собаці вже 5 років і той туалет в них постійно стоїть у ванній. Якщо нема вигулу, то пес йде у свій туалет хоч вранці, хоч у ввечері. В них джек рассел, як і у мене.
Пошукайте на ютубі поради кінологів.
Сама я пораду не дам, бо ось ми цю звичку не закріпили і вона зникла.
Весёлая морковка• 26 мая в 11:11
Ответ дляАнтиТанкист
Буде пісяти-ви підстеляють якось пеленку,аби намочила.
І ту пеленку покладіть в хаті.
На запах повинна піти
месяцкие• 26 мая в 11:31
У мене маленька собака, все досить добре, єдине, чоловік жалів, давав потрохи свою їжу, коли вечеряв і тепер вона стоїть скиглить, поки їмо. Тому - табу на людську їжу вводити одразу, вона і для здоровʼя їм не підходить, і для власного спокою
Бабуся мороз• 26 мая в 12:43
Ответ длядолой_лама
У меня чихуахуа так ходит. Пеленка постоянно лежит, но на улице ей нравится больше. Очень удобно если лень идти гулять или погода плохая. Иногда и ночью просыпается и идёт пописять
Звожу з розуму• 26 мая в 13:06
Карати(
Холодная каша• 29 мая в 00:51
Не имея опыта содержания и коррекции поведения, очень поздно начали работу с кинологом (в 11 мес). Очень много дров наломали, много проблем было проще пресечь на корню, тогда как к 11 мес они успели закрепиться. Некоторые проблемы поведения решить так и не удалось. В вот в 3 мес, при правильном подходе, все бы получилось.