Сумка з негодою• 26 мая в 16:43

Третє дихання

Виставка.Хто був?Як вам? Дитині 6р.буде цікаво? Чи є поруч укриття?
Курочка• 26 мая в 16:52
Ні, в 6 років там нема чого робити. Як на мене, це взагалі не дитяча виставка. Спочатку почитайте, в чому сенс цієї виставки, там діти взагалі ні до чого
Попадалочка• 26 мая в 16:58
Таке щось. Не знаю чи дитині сподобається
Однозначная• 26 мая в 17:04
А про що вона ? Яка тема выставки? Чому присвячена? Можна в двох словах?
Директор Пляжу• 26 мая в 17:23
Там вчора була кілометрова черга.
Запитали всередині черги, скільки дівчата вже стоять, відповіли , що 40 хвилин. А то була половина черги.
Та ну.
Хіба що в будній день
автор Сумка з негодою • 26 мая в 17:27
Далеко від метро?
Обстановщица• 29 мая в 12:43
Ответ дляСумка з негодою
Далеко від метро?
Від метро -10хв.
Були в ’дитячий день’, у суботу - черга на вхід більше години (але о 17:30 - на 30хв приблизно).
Квитки онлайн - ні про що, майже всі такі мають. На місці 1-2 компанії купили; черга одна на всіх, кажуть, що без пільг - не перепитувала, але бачила, що дівчинка у кріслі колісному теж була в черзі.
Народу багато, діти обсідають все, що можна )) всі ’цікаві’ локації - черги.
Задум цікавий, але ж натовп....