Заикальница• 26 мая 2025

Найкраще інтерв´ю Данилка! Я в захваті. Так ще не розкривався ніколи

Хто любить Андрія- дуже раджу подивитися!
Кружите меня,кружите• 26 мая 2025
А я в нем разочаровалась, хотя была всегда очарована им
автор Заикальница • 26 мая 2025
Ответ дляКружите меня,кружите
А чому розчарувалися?
Голова колгоспу• 26 мая 2025
Ответ дляКружите меня,кружите
Теж дуже цікава ваша думка.
Плету корзинки• 26 мая 2025
А для чого він у цій масці на підборідді?
Ща как дам• 26 мая 2025
Почему его так сильно фотошопят
sim_sims• 26 мая 2025
Ответ дляЗаикальница
А чому розчарувалися?
Ну, хоч коротко напишіть про що відео, що він там розкрив? Це і правилами форуму передбачено.
автор Заикальница • 26 мая 2025
Ответ дляПлету корзинки
Ось знайшла в інеті:
’Це для мене укриття. Я сам з натури непублічна людина. Для мене маски стали спасінням. Маска вже прижилася наскільки, що коли я її знімаю, здається, що чогось не вистачає’
Голубая фишка• 26 мая 2025
Людина творча, має свій погляд на життя, мені він завжди подобався.
Голубая фишка• 26 мая 2025
Ответ дляsim_sims
розказав про свій щлях, як це було, дуже відверто.
Божий одуванчик• 26 мая 2025
В каком-то интервью он сказал,что ему тоже предложили ещё в 2013 или 14, не помню, пойти в политику за 3 млн долларов наличкой , он отказался. Видимо, Зеленский согласился.
автор Заикальница • 26 мая 2025
Ответ дляsim_sims
Дуже цікаво. Розповідає про свою юність, з чого почався творчий шлях. Перепони, внутрішні переживання.
Акуна_Матата• 26 мая 2025
Ответ дляПлету корзинки
Бо хворий. Або на голову, або щось респіраторне.
Педиатор_я• 26 мая 2025
Ответ дляБожий одуванчик
В интервью с гордоном они об этом говорили
Тогда активно искали кандидата в президенты популярного, которого люди любят
И Комаровскому тоже предлагали
муха в кедах• 26 мая 2025
Герои, которых мы заслужили🤦‍♀️
Плету корзинки• 26 мая 2025
Ответ дляАкуна_Матата
Типу, ця маска якось допоможе?
Хтомолодець? Я!• 26 мая 2025
Судя по тому как он смешно изображал Сердючку , видно сразу было что человек с интеллектом и одаренный
Любительница• 26 мая 2025
Не думала, що так важко буде сприймати таку жахливу мову. І не очікувала, що він настільки не володіє українською, адже з Полтавщини.
Залатавая• 26 мая 2025
Ответ дляАкуна_Матата
зачем вы так. обзывать чувствительных людей....ай не хорошо....
Идеальная оптимистка• 26 мая 2025
Ответ дляАкуна_Матата
Нашо про себе тут розповідаєш. Нікому ваше 💩 не цікаве.
Акуна_Матата• 26 мая 2025
Ответ дляПлету корзинки
Типу, ця маска якось допоможе?
Мабуть він думає, що маска допоможе.
Божий одуванчик• 26 мая 2025
Ответ дляПедиатор_я
И Комаровскому тоже предлагали
Да,именно, того,кого любит народ и позитив нес...идеальный кандидат. Ну как минимум за это Данилко я уважаю, что не согласился даже за 3 млн...налом
Любительница• 26 мая 2025
Він у попередніх інтерв’ю казав, що зніме маску, як закінчиться війна. Так і казав, якщо побачите мене без маски, значить війна скінчилась.
Залатавая• 26 мая 2025
Ответ дляЛюбительница
ну значит не долго осталось ее носить:)
автор Заикальница • 26 мая 2025
Ответ дляЛюбительница
Поїзд їде, воно лізе ....
Акуна_Матата• 26 мая 2025
Ответ дляЗалатавая
Здорові люди маски не носять, не носили, не будуть носити. Ще і на підборідді, то мабуть якась суперзахисна маска.
Залатавая• 26 мая 2025
Ответ дляАкуна_Матата
это не про здоровье. но откуда об этом знать неэмпатичным социопатам правда?
TsiporKrav• 26 мая 2025
Ответ дляЗаикальница
Ось знайшла в інеті:
это у него после коронабесия?
Так сейчас актуальны противогазы, тактические очки и каски
ОхиИВздохи• 26 мая 2025
Ответ дляЗаикальница
А чому розчарувалися?
Ой, ведучий повний відстій. Не підготувпвмя др інтервью, вони не то шо не розуміють друг друга, вона в інших вимірних часах. Що прказує автора канала як повного нездару. Я єлі додрєивилась до кінця і то завдяки Данилку.

Данилко сам прийшов, сам собі поставив питання , сам дав собі своє інтервью і сам пішов.
ОхиИВздохи• 26 мая 2025
Ответ дляПлету корзинки
Теж не зрозуміло, напевно депресія у нього алкогольна. Відчутно, що він має глибокі психологічні проблеми, одяг, маска та інші дивності.
ОхиИВздохи• 26 мая 2025
Ответ дляsim_sims
Нічого нового ви там не почуєте, якщо ви слідкували за ним, то там все зібрано в купу.