Заикальница• 26 мая 2025

Найкраще інтерв´ю Данилка! Я в захваті. Так ще не розкривався ніколи

Хто любить Андрія- дуже раджу подивитися!
ОхиИВздохи• 26 мая 2025
Ответ дляЛюбительница
Не думала, що так важко буде сприймати таку жахливу мову. І не очікувала, що він настільки не володіє українською, адже з Полтавщини.
Якраз він з Полтавщини і говорить так, як говорять там всі! Місцевий суржик.
ОхиИВздохи• 26 мая 2025
Ответ дляБожий одуванчик
Да,именно, того,кого любит народ и позитив нес...идеальный кандидат. Ну как минимум за это Данилко я уважаю, что не согласился даже за 3 млн...налом
Тому що він ще більше заробив грошей своїм талантом. Насправді він дуже багатий, але не афішує це.
БеллаДонна• 26 мая 2025
Ответ дляХтомолодець? Я!
Судя по тому как он смешно изображал Сердючку , видно сразу было что человек с интеллектом и одаренный
Человек он действительно с интеллектом и одаренный. Вы его инструментальную музыку слышали?
Prervana• 26 мая 2025
Ответ дляЛюбительница
Обычная мова. Так и говорят. В Киевской области еще и похуже суржик, про Донецкую я молчу. Муж с родней когда начинает говорить ’на домашнем’ мне хочется орать ’нет такого слова!’. Поэтому Данилко совсем не удивил, его Сердючка - была не выдуманным персонажем, это была его реальная речь
Хтомолодець? Я!• 26 мая 2025
Ответ дляБеллаДонна
Пару раз попадалась . Подруга моя восхищалась
Любительница• 26 мая 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Не можу погодитись. Я знаю як говорять на Полтавщині.
БеллаДонна• 26 мая 2025
Ответ дляХтомолодець? Я!
Очень достойно и слушать приятно
ОхиИВздохи• 26 мая 2025
Ответ дляЛюбительница
Незнаєте, бо не писали б оце все.
Я вам ще скажу, що дуже велика частина України , окрім західної України, це сплошний суржик. Ще можливо в містах намагались говорити на російській мові, далі відїхати за місто 10 км там вже суржик, свій діалект. Одне слово російське, інше слово українське. І в кожній області є свої словечки
Любительница• 26 мая 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Незнаєте, бо не писали б оце все.
Мені байдуже на вашу думку. В мене боліли вуха від цієї мови, якщо вам норм, то слухайте і шукайте сенси.
ОхиИВздохи• 26 мая 2025
Ответ дляЛюбительница
Вас хтось присусив слухати? Вас хтось примусив зайти в цю тему і написати саою цінну думку? Я не шукаю сенс, я пишу так як є. Що білтша частина українців говорять суржиком.
Калідор, каклєти , вєшалка , німає, ці слова придумали не на порадниці. Люди дійсно так говорять і сьогодні. В незалежності, болять у вас вуха чи ні.
ДлинноНожка• 26 мая 2025
Он очень талантливый и умный человек, но, мне кажется, очень несчастный в личной жизни (я не имею ввиду отношения, просто жизнь вне сцены) из-за подвижной психики и тонкой душевной организации((
Тем, кто попроще всегда конечно легче живется
Гола з конопель• 26 мая 2025
Жаль, что монологи с Сердючкой перестал выдавать. Иногда пересматриваю
Любительница• 26 мая 2025
Ответ дляОхиИВздохи
На вашу цінну думку мені байдуже! Вспокойтесь.
Ухахайкина• 26 мая 2025
Ответ длямуха в кедах
Герои, которых мы заслужили🤦‍♀️
ваши беззубие херои поехали домой, встречайте елиту... і привикайте к окружению..они там еще и бистренько размножаться....
СирОжино пирОжино• 26 мая 2025
В фільмі ’Перші дні’, де декілька історій війни, остання історія про Данилка, як він залишився один в будинку, коли всі виїхали, як підтримував людей через інтернет, випускаючи відео. Цікаво, що на самому початку війни йому телефонували і пропонували в парашу їхати, типу там всі тебе люблять. Данилко відмовився.
Трахтибидох• 26 мая 2025
2,5 години слухати Данилка??? Оу скільки в людей вільного часу... ДО нього особисто без претензій, він класний...
КошкинДом• 26 мая 2025
Ответ дляЛюбительница
Закрийте вуха тоді Це і є українська, бо нею говорить більша частина України. Я з Миколаївщини - з дитинства так балакали. На Черкащені теж, і на Кіровоградщині 100% так же. Як запольщену львівську говірку, або закарпатську, де на манер румунської ’ся’ виходить перед дієслово, то це колорит, а як реалтна жива українська мова - обморок просто
КошкинДом• 26 мая 2025
Ответ дляЗаикальница
Поїзд їде, воно лізе ....
Весь перон оббігала - вагона не нашла.
КошкинДом• 26 мая 2025
Ответ дляPrervana
Ну що за меншовартість. То Наддніпрянський та південноукраїнський діалекти)
Мастер Класс• 26 мая 2025
Ответ дляЗаикальница
Поїзд їде, воно лізе ....
Только недавно вспоминала ,как Вера по газете на свидания ходила)
КошкинДом• 26 мая 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Незнаєте, бо не писали б оце все.
Західна говорит на суржику з польською, угорською, румунською, чи й не чиста мова
Відкушу все що стирчить• 26 мая 2025
Малорос звичайний. Хай буде, всякої людини треба.
автор Заикальница • 26 мая 2025
Ответ дляТрахтибидох
А 2.5 години на Совєтчіце - це ж зовсім інше ...
Любительница• 26 мая 2025
Ответ дляКошкинДом
Кров з очей
муха в кедах• 26 мая 2025
Ответ дляУхахайкина
Мань, не начинайте даже свою пластинку
БершкомангоЗар• 26 мая 2025
Доволі цікаве інтерв´ю, мені запам´яталось, що йому дуже соромно було виступати в залі цирку, бо як не стань, то обов´язково до якогось сектору спиною стоїш і він так переживав за це, що більше не виступав на подібних сценах. Та і взагалі, початок його кар´єри цікавий.
ОхиИВздохи• 27 мая 2025
Ответ дляКошкинДом
Але її вважають українською мовою і без претензій. А як суржик, то у всих вуха мироточать прям, цькують. Моє дитинсво пройшло в кіровоградській області. У нас всі говорили та й говорять суржиком до сих пір. А дитинсві? Хтось ходив до російської школи хтось до української і потім в дворі весь цей фольклор словесний народжував новий виток суржика. І нічого, ми розуміли друг друга, та ми навіть нездогададувались, що ми якось не так говоримо.