Мрію про пончик• Изменено 26 мая 2025
Відчуття, що схожу з розуму(
Щось страшно робиться за себе, такого не було раніше.. А зараз відчуття, що не живу, а проживаю, наче й немає 30, а таке відчуття що під 70.... Немає ніякої радості взагалі, байдужість до всього. Навіть колись улюблена робота почала дратувати, перспектив немає, робота стресова,щоб щось поміняти банально немає часу. 5 днів працюєш, два дні вдома. З цими тривогами забула що таке нормальний сон, на роботі почала тупити, з´явилась ще нова колега, яка почала щось мутити, що в колективі всі пересварились, і тепер ходиш туди як на каторгу, всі в очі посміхаються, а позаочі одне на одного доносять. Щоб якось це все перенести, почала приймати Гідазепам 0,02. Спочатку по 1 таблетці, потім могла 3 таблетки випити, не кожен день, але періодично. Тепеп помічаю, що голова часто болить, тиск скаче, вага зайва з´явилась. Вдома теж не можу розслабитись,немає особистого простору, в вихідний квартиру треба прибрати, на дачу поїхати допомогти, і так по колу.
Мрію про пончик
• 26 мая 2025
Ответ дляНепозбувна Бентега
Я думаю вам просто надо больше отдыхать
Та і так прихожу з роботи, лягаю спати..не вистачає соціалізації
Счастье_же_вот_оно• 26 мая 2025
Чи є родина, вони підтримують Вас? Чоловік, діти, батьки, подруги?
Мрію про пончик
• 26 мая 2025
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Підтримують, подруга є, чоловіка, дітей немає
Напланетянка• 26 мая 2025
Не представляю как вы работаете с гидозепамом. Я однажды из-за него завалила проект. Вообще нет концентрации с ним, все плывёт, словно в космосе. Но может это все индивидуально.
интайм_не_предлагать• 26 мая 2025
Ну так не убирайте каждые выходные, куда денется та уборка? Вам отдых нужен. Вы себя загнали совсем. Если стрессы на работе, то на выходных надо отдыхать, а не ишачить.
Нічний дожор• 26 мая 2025
Ответ дляМрію про пончик
Якої соціалізації?
Счастье_же_вот_оно• 26 мая 2025
Ответ дляМрію про пончик
Відпочити потрібно, відволіктися, можливо літня відпустка. Змінити уклад життя, відволіктися.
Горня капучіно• 26 мая 2025
Ответ дляМрію про пончик
Ничего себе социализации не хватает)
Возможно, мужика Вам не хватает, внимания?
Верочка 100%• 26 мая 2025
Ответ дляНапланетянка
У меня от него такого нет, я пила из-за тревожности, потом много читала и поняла, что это не выход, перестала пить, хотя сумочке ношу.
Мрію про пончик
• 26 мая 2025
Ответ дляНапланетянка
Спочатку здається, що з ним якась більша впевненість, спокій, врівноваження. Хоча мене попереджали, що з ним потрібно бути обережною, бо виникає залежність. І я на роботі почала тупити в елементарних речах, шефиня часто почала робити зауваження, прискіпливо ставиться, за кожну дрібницю підвищує голос.
Мрію про пончик
• 26 мая 2025
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Не виходить відпочити, домашні їдуть на дачу, а в мене вибору немає, теж треба, бо потім образи
Угадайс• 26 мая 2025
Ответ дляМрію про пончик
Почитайте інструцкцію. Гідазепам можна до 4 місяців приймати без ризику виникнення залежності
Мрію про пончик
• 26 мая 2025
Ответ дляНічний дожор
Якої соціалізації?
Зустрічей, якихось моментів, знайомств, нових викликів
Мрію про пончик
• 26 мая 2025
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Я була у відпустці, не допомогло
Мрію про пончик
• 26 мая 2025
Ответ дляГорня капучіно
Ничего себе социализации не хватает)
Мужики пишуть, але не ті які треба🤣подобаюсь тим хто мені не подобається
Счастье_же_вот_оно• 26 мая 2025
Ответ дляМрію про пончик
Я була у відпустці, не допомогло
З подругою?
Вам потрібно закохатися
Мрію про пончик
• 26 мая 2025
Ответ дляВерочка 100%
Та в мене теж є в сумочці) буває як доведутьна роботі, то бахну 3 таблетки(
Счастье_же_вот_оно• 26 мая 2025
Ответ дляМрію про пончик
А де пишуть? На СЗ?
Мрію про пончик
• 26 мая 2025
Ответ дляУгадайс
Та я його приймаю місяці 3 від сили, пару раз на тиждень, але часто голова почала боліти, думаю якби не від нього
Мрію про пончик
• 26 мая 2025
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
З подругою?
Вам потрібно закохатися
Сама, трохи побула в місті, потім дача, робота біля будинку, сапка, прополка. Немає в кого закохатись
Мрію про пончик
• 26 мая 2025
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
А де пишуть? На СЗ?
Ні, мене немає на СЗ. Написав колега з сусіднього відділу, не знаю де він взяв мій номер. Потім в транспорті чоловік хотів познайомитись. Ну такі пишуть що не мій смак
Приму в дар• 26 мая 2025
Без нормального сна не будет нормальний нервной системы. С этого надо начинать
Боитесь, что уволят на работе, найдите новую сами.
Берите свою жизнь в свои руки
Пишу з калідору• 26 мая 2025
Автор, от скажіть, що ви там прибираєте, якщо чоловіка і дітей у вас немає?
Я жила сама довго, робота п´ятиденка стандартна, з 9 до 18.00, +1-1.5 години дорога, коли як. Так от, я приходила, швиденько 5 хв свою однокімнатну пропилососила (в мене кіт, тому часто треба), шваброю-мочалкою потягала, пралку одну кнопку натиснула, все.
Ви просто в загальному виснажена, в цьому проблема, а не в тому прибиранні.
Нічний дожор• 26 мая 2025
Ответ дляМрію про пончик
Ви себе спочатку в норму приведіть, а потім про знайомства думайте. Відпочити треба, енергії набратись, вас на себе не вистачає
Пишу з калідору• 26 мая 2025
Сон маєте відкорегувати. Значить лягайте раніше, от зараз, чи навіть о 21.00. Тоді до початку тривог хоча б половину норми, а виспите.
Спробуйте щось простіше від тривожності і нервозності, щось типу новопаситу чи калмавісу курсом в місяць, а то ви зразу по грубому вдарили.
Пишу з калідору• 26 мая 2025
Ответ дляМрію про пончик
Зустрічей і моментів зараз у 70% населення України немає. Прийміть це як залізобетонний факт.
Часом відчуття того, що ти такий не один вже дає перший позитивний ефект.
А моменти, якісь домашні, які ви он самі можете собі влаштувати так і влаштуйте.
Рекомендую дуже послухати Олега Чабана на ютубі, купа безкоштовних порад від психіатра такого рівня.
А ви живете у великому місті/маленькому/селищі? Десь можна вийти навіть самій, пройтись, кудись зайти?
Пишу з калідору• 26 мая 2025
Ответ дляМрію про пончик
Треба вчитися без таблеток переносити конфлікти на роботі. Це дріб´язок. Попереду життя. Воно повне конфліктів. Може бути погана свекруха/сусідка/якась родичка тощо, хтось десь підставив з друзів, чоловіки теж бувають ой які різні і не прості м´яко кажучи, да мільйон прикладів, ви маєте навчитись за себе стояти, оберігати, а не зразу сідаєте на гачок таблеток.
Може у вас буде 15 різних фірм, де ви працюватимете, то що, нервувати за кожну?