Леді Душка• 27 мая в 11:54
Кеды на летом для взрослого впритык или с запасом?
Подскажите, пожалуйста, летнюю закрытую обувь (кеды, кроссовки) вы берете с запасом или впритык?
Нога 25,5 см. Есть два размера на выбор 25.5 см и 26 см.
Сомневаюсь какой выбрать.
Просмотрела свою обувь, есть по стельке и такие и такие (то есть разброс от 8 до 9 US), то есть носятся по разному от модели.
Сомневаюсь какой выбрать.
Барвіночка• 27 мая в 11:56
з запасом.
по-перше, є купа відео, де показано, як нога при навантаженні подається вперед.
по-друге, літом ноги можуть отікати.
Леді Душка
• 27 мая в 11:56
Ответ дляПокорительная
вы впервые обувь покупаете?
онлайн да - впервые
Ноу коммент• 27 мая в 11:58
Звісно що з запасом. Там де палець має бути запас на «крок».
Дивні люди, купують неправильний розмір взуття, а потім дивуються звідки проблеми зі стопами та нігтями на пальцях ніг
Обращеница• 27 мая в 12:05
Если нога 25,5, то в обуви 25,5 тем более летом Вы ходить не сможете, берите 26.
бибизяна• 27 мая в 12:09
Якшо взуття сітка, текстиль, то для чого брати більші? Нога в довжину не отікає, а взуття може розноситись і стати вільнішим, а текстиль тягнеься. В мене проблеми завжди з підбором взуття бо стопа широка і високий підйом, але я вже стільки разів купувала з запасом, а потім думала куди його дівати, бо раз взуваєш і по ширині подається і стає велике і шльопає.Замовте дві пари і оберіть які вам зручніші.
Единорог_помог• 29 мая в 07:29
Я ношу босоноге чи анатомічне взуття і то завжди беру трохи більше. А кщо воно з вузьким носом - то тим більше треба брати невпритик