Броніки для Моніки• 19 апреля 2025
Дитяче взуття для дитини 1 рік
Дівчата, порадьте бренди гарного дитячого взуття на 1 рік. Дитина ще не ходить, але ось ось треба вже купляти. Та які будуть найзручніші влітку моделі?
Не вмію заміряти• 19 апреля 2025
Самыми удобными будут те,что вы сможете купить с примеркой. Правильно подобрать размер и полноту
Броніки для Моніки
• 19 апреля 2025
Ответ дляНе вмію заміряти
Звісно буду купляти з приміркою, але хоча б на що дивитись.
Не вмію заміряти• 19 апреля 2025
Ответ дляБроніки для Моніки
На моделі із максимально гнучкою подошвою
Сегодня сержусь• 19 апреля 2025
Не брать сугубо ортопедическую обувь, отдать предпочтение натуральным материалам, не брать дешевое китайское ге и бу.
ДолькиКабана• 19 апреля 2025
Biometrics очень комфортные босоножки. Ещё гарвалин, бартек, минимен, джеокс. Запас 0.8 примерно
КошкинДом• 19 апреля 2025
Ответ дляДолькиКабана
Підтримую перші 2 - просто бомба. Бартек і мінімен теж подобались, але зараз не знаю яка якість.