Поумничка• 28 мая 2025
Аліменти з військового
Якщо подам, то вирахування йдуть з бойових також? А якщо він потім пропаде безвісти, то дитина не буде отримувати частку зі 100 тис, які виплачують родичам? Або він міг заявити, щоб у такому разі доньці нічого не виплачували
Прибираю щодня• 28 мая 2025
Якщо батько дитини в добровільному порядку не сплачує аліменти, то обовʼязково потрібно подати
Дитина на рівні з іншими родичами матиме право на виплати (незалежно від отримання аліментів)
Нашли в капусте• 28 мая 2025
Со всех. И с боевых.
Разве за пропавших без вести выплачивают семье что-то? Видела как плакались, чтотнет.
Черговий по кухні• 28 мая 2025
У моей знакомой пропавший, только льготы оформила, ну и какие то копейки, там такие суммы не платят
Поумничка
• 28 мая 2025
Ще й як отримують. 2 міс тобі скинув 3 тис, зараз один похід в магазин близько 1 тис. Думаю, що дитина заслуговує положене їй
Петриківна• 28 мая 2025
Ответ дляПоумничка
А почему вы раньше на алименты не подавали?
Поумничка
• 28 мая 2025
Ответ дляПрибираю щодня
з имнулої осені кожен військовий вказує кому і скільки виплат у разі, як він пропаде
Нашли в капусте• 28 мая 2025
Ответ дляПоумничка
Когда он это делает? Впервые слышу. Думала для этого закон существует
Поумничка
• 28 мая 2025
Ответ дляНашли в капусте
після розпреділення
Петриківна• 28 мая 2025
Ответ дляПоумничка
убд -50% комуналка, для мене не копійки
Автор, вы в разводе или нет? Почему на алименты решили подавать только сейчас?
Поумничка
• 28 мая 2025
у розводі, бо більш менш регулярно щось платив. Але це не 25% від доходу, хай буде по чесному 25 процентів
Петриківна• 28 мая 2025
Ответ дляПоумничка
А каким боком его убд к вашей коммуналке?
Нашли в капусте• 28 мая 2025
Ответ дляПоумничка
таким,, що то для сім´ї, донька - його сімя
А разве не только на действующую семью распространяется?
Черговий по кухні• 28 мая 2025
Тю так , вам алименты должны от его дохода начисляется,
Обратитесь к юристу
Если у него зарплата от 30 тыс, то это намного больше
Обратитесь к юристу
Петриківна• 28 мая 2025
Ответ дляПоумничка
Только на ту недвижимость в которой он прописан
Нашли в капусте• 28 мая 2025
Ответ дляПоумничка
Я не знаю, а діти - то не дійсна сімя?
Ну я имею ввиду, когда ведут совместно хозяйство.
Петриківна• 28 мая 2025
Ответ дляНашли в капусте
Даже не на семью, а по прописке. Если прописан с родителями, льгота будет на их жилье
Петриківна• 28 мая 2025
Ответ дляПоумничка
Я не знаю, а діти - то не дійсна сімя?
Я знаю. Так что на льготы по коммуналке можете не рассчитывать.
Поумничка
• 28 мая 2025
А як подати на аліменти, якщо я не знаю де він і частину? Нема грошей на адвоката
Поумничка
• 28 мая 2025
шановні жіночки, які ліплять дебльна смайли, я рада, що ви не в моїй ситуації, вийдіть з теми, якщо нічого сказати!
Грамотний хвіст• 28 мая 2025
Ответ дляПоумничка
Бедный мужик
Не зря свалил
Нашли в капусте• 28 мая 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
Бедный мужик
Не зря свалил
Та прям. Писькой тыкать мог, теперь нужно обеспечить результ.
Петриківна• 28 мая 2025
Ответ дляПоумничка
В интернете куча образцов заявлений. Заполняете, обращаетесь в суд, оплачиваете пошлины. Прчему во время развода на алименты не подали?
Петриківна• 28 мая 2025
Ответ дляПоумничка
В какой такой ситуации? У бм увеличились доходы и вы быстренько решили его поиметь? А вы не в курсе куда военные свои так сказать зарплаты тратят? Или у нас с обеспечением все хорошо? Ваша ситуация - решить свои финансовые проблемы прикрываясь ребёнком. Так что чего обижаться то?
Нашли в капусте• 28 мая 2025
Ответ дляПетриківна
Куда они тратят?
Поумничка
• 28 мая 2025
у нього пару квартир під здачу, і ще доходи немалі до війни, там по 100 тис було, але офіційно на роботі на мінімалці. поімєть?! він дитині хай віддасть все, що положено, їй реабілітація потрібна, він знав, але грошей не давав, а коханок на моря возив