САМ_ТАКОЙ• 30 мая в 21:56
Які речі в пріоритеті для вас, навіть коли доводиться економити?
Шикаю і викаю• 30 мая в 22:20
Ответ дляНі за холодну воду
Людина далека від таких реалій😃
У каждого экономить это что то свое
Один все время жалуется как все дорого, денег нет - нет ты представляешь на рынок сходил зелень, помидорчики огурчики и 6 тыс нет - и я, та что ни разу на зелень 6 тыс не потратила слушаю его сочувствуючи.
Денег нет, так устал - отдыхаю три раза в год в Эмили резорт и месяц во Франции.
А денег вообще нет 😂
Гжегож Бженчишчикевич• 30 мая в 22:20
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Аптека. Це не відміниш. І якщо чесно ходимо туди вже як до ювелірки. 2000 тільки на ліки тварині.
А чим хворіє
всемВсёИмного• 30 мая в 22:22
Житло
Гнітить жити у бомжатні, хочеться щоб все було чистенько і затишно
Не рахую, а вважаю• 30 мая в 22:24
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
А чим хворіє
У нас щур, аденома гіпофізу лактозалежна, треба каберголін, доза 1/2 таблетки на день, пачка 8 таблеток коштує 1000 гривень, тому на місяць 2000, а без таблеток він був зпаралізований, а тепер бігає, хоч трохи кривенько, їсть, вже 4 місяці подовжуємо йому життя.
Покращена• 30 мая в 22:25
Лінзи,пудра для обличчя і крем,крем для рук,олівець для брів, гарний гель для душу,кава смачна, стрижка і фарбування. Без цього буду депресувати.
Встидаюся запитать• 30 мая в 22:41
Аптека,продукти і важко без басейну,просто це мій релакс.Після важкоі роботи там відпочиваю,та й спина не болить,можу працювати,раніше мучилася як.Тому абонемент треба.
Гжегож Бженчишчикевич• 30 мая в 22:47
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Як добре що можна допомогти йому ліками, бажаю здоров´я малому.
Лупаю цю скелю• 30 мая в 22:47
Абонемент в спортклуб. Куплю даже с кредитки. Кроме прочего, это ещё и экономия на аптеках. С тех пор, как занялась спортом, забыла про врачей
Ваша прЭлесть• 30 мая в 22:47
В приоритете то, без чего нельзя обойтись. Крыша над головой и еда.
постою_послушаю• 30 мая в 23:07
Ответ дляСонячний зайчик
Ви як моя свекруха, голодає, але на манікюр ходить
Почему мама вашего мужа голодает?
Сонячний зайчик• 30 мая в 23:09
Ответ дляпостою_послушаю
Почему мама вашего мужа голодает?
Тому що не вміє розпоряджатися грошима