Кредитная• 31 мая в 00:00

ФОПи, що торгують зайдіть

Як зараз працюєте з Безпечною оплатою? Заключили договір як ФОП на шафі та підключили ПРРО? Чи картку ФОПа на Безпечну оплату ставите?
Автопортрет нурофена• 31 мая в 00:01
так чек рро давати однаково треба, якщо гроші на ключ-карту заходять
автор Кредитная • 31 мая в 00:03
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Деякі чула дають карту -ключ без рро.
Я все приймаю на айбан, карту ключ не даю. а от що з Безпечною оплатою робити не знаю. Так що ви зробили?
Автопортрет нурофена• 31 мая в 00:04
Ответ дляКредитная
Деякі чула дають карту -ключ без рро.
приймаю на карту ключ з чеком рро. побажаєм удачі тим ’деяким’ )
автор Кредитная • 31 мая в 00:06
Не хочу займатися тим рро, бо боюсь що десь та щось прогавлю. Сама в декреті з малою дитиною. А там закрий, відкрий, відправ. І так працюю наскоками.
автор Кредитная • 31 мая в 00:09
Зайшло багато, а відповів 1)
Чи то не ФОПи зайшли))
автор Кредитная • 31 мая в 00:11
Ответ дляАвтопортрет нурофена
У вас багато в день часу займає з ним працювати?
Щось не спиться• 31 мая в 00:12
Ответ дляКредитная
Деякі чула дають карту -ключ без рро.
Ее можно на счет принимать тоже
Щось не спиться• 31 мая в 00:12
Подключили через розетку на шафе р с счет . Напишите им
Автопортрет нурофена• 31 мая в 00:13
Один раз на день ввечері. Паперові чеки в посилку не кладу, тільки онлайн вибиваю.
Є магазини, які взагалі раз в тиждень видають. Бо буває сама купую, оплачую, забираю посилку, а чек може через три дні прийти )
автор Кредитная • 31 мая в 00:13
Ответ дляЩось не спиться
Так я бачила, що через розетку, але там обов´язкове рро. А ч хотіла без нього працювати.
автор Кредитная • 31 мая в 00:14
Ответ дляАвтопортрет нурофена
А яким ви користуєтеся?
Автопортрет нурофена• 31 мая в 00:15
Ответ дляКредитная
А яким ви користуєтеся?
чекбокс
Щось не спиться• 31 мая в 00:15
Ответ дляКредитная
Не обязательно. У нас был ранее этот договор с розеткой и был про работаем
Они все на рс присылают
автор Кредитная • 31 мая в 00:19
Ответ дляЩось не спиться
Они все на рс присылают
Тобто ви чеки не відправляєте?
Щось не спиться• 31 мая в 00:19
Ответ дляКредитная
Тобто ви чеки не відправляєте?
Да.
Стебель березы• 19 июня в 16:57
Ответ дляКредитная
Деякі чула дають карту -ключ без рро.
Я не готова мати зайвий головняк з РРО для зручності клієнтів, бо продажі через інтернет не основний мій заробіток.
Штрафи за РРО (за будь-який косяк) - величезні.
Тому приймаю лише на ІВАN, ніяких безпечних оплат чи доставок ОЛХ.
Кому не підходить - купує в інших
Стебель березы• 19 июня в 16:58
Ответ дляЩось не спиться
ця дія вимагає підключення РРО і видачу електронних чеків
Щось не спиться• 19 июня в 16:59
Ответ дляСтебель березы
Нет. Зачисления на счет не требуют этого.
Стебель березы• 19 июня в 17:00
Ответ дляЩось не спиться
не пишіть того, в чому не впевнені.
Новапей по договору теж на айбан зачисляє, це не звільняє від обовязкового РРО, бо вважається розрахунковою операцією.
Поки лише післяплата по договору з Укрпоштою дозволяється без РРО
Щось не спиться• 19 июня в 17:49
Ответ дляСтебель березы
не пишіть того, в чому не впевнені.
Мой бухгалтер иного мнения . Работает так с первых дней закона . Более того у нас обслуживание фоп в хорошей компании .
Стебель березы• 19 июня в 20:54
Ответ дляЩось не спиться
Штрафи будете ви платити, а не бух.
Замовте ІПК і будете мати точну відповідь від податкової (спойлер - у мене є).
Потвм, звісно, можете судитись з ними для скасування штрафів, є вже позитивна практика