Дівчатка, може хтось допоможе. Вирішили забронювати Туреччину, ціни космос. Але в букінгу мені видає ціну на мій запрос - 107000 грн, а тепер квитки на літак - там чартери, де їх можна купити? І чи вже хтось купував так сам Туреччину?
Таня Кузнецова• 31 мая в 07:19
Трансфер ще треба буде ) яка різниця в ціні , порахуйте ?! Пакетом і все окремо . Наскільки , я знаю , квитки в сезон не дуже дешеві + трансфер + страхування .
Mary8478580• 31 мая в 07:51
Если Вы хотите отель олл инкл, то по отдельности обычно дороже выходит чем пакетные у тероператора.
Надо билеты + страховка + трансфер.
Мы когда-то ездили сами, но снимали апарты в нескольких городах, переезжали раз в 3 дня, питались в кафе, билеты брали что то около 2000 с чел (до войны)
Надо билеты + страховка + трансфер.
Таня Кузнецова• 31 мая в 08:08
Ответ дляvitysya
Трансфер ми завжди окремо брали, 50 євро у дві сторони.
А с отелем уже определились ? Странно что трансфер такой дешевый . Мы после завтра летим , трансфер 9 тыс грн и ехать не сильно далеко .
Ответ дляТаня Кузнецова
Готель на букінгу все включено 107000, квитки я знайшла від 8 до 20000, залежно яка авіакомпанія, трансфер 50євро, страховки я не памʼятаю але там гривень 250 на людину, самі багато раз оформляли. На лижі і то 1000 грн, так там супер страховка. А мені пропонують цей тур за 220 000грн
Таня Кузнецова• 31 мая в 08:12
Ответ дляvitysya
Ну если Вы уже все узнали и просчитали , то прекрасно , берите и не думайте . Я тоже отдельно беру , но бронирую только наземку через укр туроператора .
Ответ дляТаня Кузнецова
Минулого року їхали, Анталія Гейнюк, у них прямо в готелі рекламка трансферу є, ми брали не через готель. Але всюди було однакова ціна . Хотіли спочатку Ліберті Лікію Олюденіз, ціна космос, 11 000 доларів. Дивимося Гейнюк, ми там багато де були, побачила що відкрився цього року новий готель - Бергіз, він біля Кімероса. Я минулого року ще задивлялася на нього, саме ремонт був там, і зараз на нього промо ціна. От думала туди. Тому що той же Кімерос минулого року 140 на трьох, цього вже 270 000, сім ночей.
Таня Кузнецова• 31 мая в 08:30
Ответ дляvitysya
Дякую
Автор , смотрите и чартера и на сайте АК . Мне кажется , корендон самый выгодный у них на сайте .
Ответ дляТаня Кузнецова
Я ось тільки що передивилася на мої дати на сайті корендон, який мені дали - 150 євро на людину квиток з багажем. Чудово, хотілося б лот, але він дорогий.
Таня Кузнецова• 31 мая в 08:35
Ответ дляvitysya
Мы летали с риги корендоном , норм турецкая АК
Таня Кузнецова• 31 мая в 08:42
Ответ дляvitysya
Дякую, ціна на квитки дуже класна
А Ви були в готелі Siu Collection ?
Таня Кузнецова• 31 мая в 10:16
Ответ дляvitysya
Ні
Его сейчас что то часто рекламируют . Хотелось бы реальные отзывы
Love_Love_Love_• 31 мая в 13:47
Ответ дляТаня Кузнецова
Без лоха не одень жену в мєха
Таня Кузнецова• 31 мая в 14:01
Ответ дляLove_Love_Love_
Без лоха не одень жену в мєха
Шикарное умозаключение 🤦♀️
Посмотрите авиакомпанию санэкспресс, у них что хорошо в основном указана уже цена с багажом и билеты у них недорогие примерно по 100 евро. Просто они не во все дни недели летают с Польши. Я в этом году покупала назад у Пегасусов Анталия Варшава,почему то гораздо дешевле было чем до Кишинева, хотя лететь на час дольше