Царевна_несушка• Изменено 18 мая в 21:01
Туреччина На якому сайті можна глянути приблизні ціни на готель з трансфером?
Щоб кожного разу не звертатить до турагента
Самохвалова• 18 мая в 21:12
Poehalisnami идентичные цены туранентов и видно во сколько вылеты.
Ну шо не так?• 18 мая в 21:37
А я на отпуске смотрю или отдельно на сайтах Джойн Ап, Альянс итд
Но многих не вижу, польских и молдавских операторов
Автор ,а откуда выезд смотрите ,состав и бюджет+- мы сейчас вам накидаем вариков
Гадаю_По_шнуркам• 18 мая в 23:25
Посмотрите инфо об отелях на сайтах агентств . А забронировать Вы сможете зайдя на сайте отеля , ну или букинг . Если Вам с перелетом с Украины , то намного дешевле не будет .
Мы летаем не с Украины , я беру только наземку и трансфер . Перелет дорогой , но , если в сезон брать билеты то дорого , может пакетом дешевле .
Турагенція Tourdream• 19 мая в 05:39
Автор, якщо Вам потрібні тілько готель та трансфер, без перельоту, то можна ціні на готель дивитися на тих самих агрегаторах, що й пакетні тури. Там прораховано окремо ціни тільки на готелі. Але у такому випадку трансфер буде індивідуальний, його треба окремо раховувати.
Ось у нас, наприклад, готелі від максимума можливих туроператорів
А на цьому ресурсі можливо готель та трансфер окремо порахувати
Доктор Варвар• 19 мая в 13:50
Ответ дляtori35
Я сейчас в Турции.бронировала отель через Букинг и трансфер тоже через Букинг .
А де саме Ви, яка погода і ціна за путівку, який готель. Дякую