Скляна миша• Изменено 31 мая в 13:12
Як освіжити мʼякі меблі без хімчистки?
Парового або миючого пилососа нажаль нема. Хімчистки меблі в принципі не потребують, без плям, тварин не тримаємо. Просто з часом є ніби затхлий запах від оббивки. Що порадите? може є якісь ефективні засоби, спреї?
ЖонДуан• 31 мая в 13:17
Затхлий запах від оббивки, це вже капець , які не чісті меблі. Визовіть чистку на дом, те що ви зверху поялозите, толку ніякого
Десь так, але...• 31 мая в 13:21
+за моющий пылесос.
Все прверхностные мойки это не о чем.
Я диван покупала со сьемными чехлами, вроде чистый, но при сиирке вода грязная, стираю раз в год
Все прверхностные мойки это не о чем.