Дівчина Бобула• 31 мая в 19:48
Ще це на пятці таке може бути?
При ходьбі не болить, при дотику наче лоскоче і чуть поболює.
Думала бородавки, але не схоже. На що схоже. Лікареві звичайно скину, але з понеділка, бо це не така ситуація що треба її турбувати на вихідні .
Підкажіть що то може бути ? І як то лікується?
Дівчина Бобула
• 31 мая в 19:52
Ответ дляСиниця у спідниці
Подошвенные бородавки.
Все ж це вони? Коли їх трогати, вони лоскочуть. Чим їх лікувати? Хоча думала то не вони.
Синиця у спідниці• 31 мая в 19:54
Ответ дляДівчина Бобула
Це саме вони. Будь-якою рідиною для видалення бородавок. Або Вартнер.
Дівчина Бобула
• 31 мая в 19:56
Ответ дляСиниця у спідниці
Дякую.
Парасюха• 31 мая в 20:00
бородавка подошвенная 10000000%
просто она очень молодая и еще без глубокого корня
Тарабарщина• 31 мая в 20:03
Таки шипицы - подошвенные бородавки. Я очень быстро вывела Папиллеком.
Дівчина Бобула
• 31 мая в 20:16
Ответ дляПарасюха
бородавка подошвенная 10000000%
Так , каже донька що з´явилась кілька днів тому
Дівчина Бобула
• 31 мая в 20:17
Ответ дляТарабарщина
Як ви його використовували? Я якось купляла, але ефекту не побачила. Поки ще маленькі я б спробувала ще раз.
Тарабарщина• 31 мая в 20:24
Ответ дляДівчина Бобула
На ночь мазала. Периодически счищала огрубевшую кожу. Сама не заметила, как прошли. У меня 4 штуки были. До этого пробовала другим средством, но не вывела, может, терпения не хватило.
Ищу Аленя• 31 мая в 20:52
А ещё есть ферезол едучее вонючее. Но очень эффективное средство как раз от бородавок.