Замулена ріка• 31 мая в 20:52

В Катовіце автобусом

Вітаю , хто їздив автобусом в Катовіце ? Які є варіанти добратись в аеропорт з автовокзалу? Їдуть батьки чи складно розібратись
Дякую
Треба підробіток• 31 мая в 20:55
Якщо автобус приїжджає на міжнародний автовокзал - то там відразу і автобуси до аеропорту їздять. Лінія АР називається. Краще, щоб мали готівку в злотих, купити у водія білет.
сЛАдКОежКА• 31 мая в 21:14
На питання відповіли, а я в шоці від Ваших батьків Автобусом в Катовіце (я так розумію, що з України) це скільки здоров´я треба мати
автор Замулена ріка • 31 мая в 21:17
Ответ дляТреба підробіток
Дякую
автор Замулена ріка • 31 мая в 21:18
Ответ длясЛАдКОежКА
Вам всіх шкода , десятки рейсів забиті людьми ?
Интимная• 31 мая в 21:21
Ответ длясЛАдКОежКА
Тоже свекровь едет в Испанию ей 72 года,и?
Этожзвяздаяегообожаю• 31 мая в 21:51
Ответ длясЛАдКОежКА
Залежить звідки їхати. Головне на митниці щоб довго не тримали
автор Замулена ріка • 31 мая в 22:00
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
З Тернополя, тиждень тому їхали знайомі за 5 годин пройшли обидві границі, там часу буде достатньо оскільки виліт вночі буде
Пополняю_Карму• 31 мая в 22:00
Їхала з Катовіце в Перемишль, це був жах
Краще б електричкою поїхала

Чи ви про автобус аеропорт -місто? То там хвилин 50 дороги
автор Замулена ріка • 31 мая в 22:02
Ответ дляПополняю_Карму
Краще б електричкою поїхала

З автовокзалу Катовіце до аеропорту Катовіце, а потім відповідно назад , перший раз їдуть самостійно завжди трансфером користуються