Почекуха• вчера в 23:51
Був слід від тонального крему, а тепер дира. Я терла пляму міцелярною водою...
Мені порадив інтернет. Тканина віскоза 100%, спочатку просто промокала пляму ватою з міцелярною водою, а воно добряче в´їлося, тому трохи потерла.
На циголках• вчера в 23:54
Щось дуже дивне, але ж наче всі знають, що міцелярка - це супер жорстка хімія і тому її треба стирати/змивати.
Почекуха
• вчера в 23:55
Ответ дляДаю справку
А можно было просто постирать
Просто раніше був тональний, і не виправся. А ця пляма була на самому переді. Я ж перу перволь рожевим, бо річ делікатна...
Мандолина Бу• вчера в 23:56
Что именно отстирываете? Может проще в машинку + режим для удаления стойких пятен? Она просто надольше замочит вещь
Почекуха
• вчера в 23:56
Ответ дляНа циголках
Ну я хотіла обробити перед пранням. І відразу випрати. Поки я любувалася, що пляма зникла, побачила, що утворюється дира😆🥲
Почекуха
• вчера в 23:58
Ответ дляМандолина Бу
Не треба було мені того прання наніч...
Шаманю второпях• вчера в 23:58
Ответ дляПочекуха
бред какой-то
На циголках• вчера в 23:58
Ответ дляПочекуха
Сподіваюся, що річ була не дуже дорога.
Я б просто випрала і горя б не знала
Почекуха
• вчера в 23:59
Ответ дляНа циголках
Сподіваюся, що річ була не дуже дорога.
Я б просто випрала і горя б не знала
Це вишита річ, і дорога( Хотіла з нею якнайкраще...
На циголках• вчера в 23:59
Ответ дляПочекуха
Співчуваю
Почекуха
• сегодня в 00:01
Ответ дляНа циголках
Співчуваю
Ну дякую🥹
Буде досвід, більше ніякої міцелярної води...
Нашли в капусте• сегодня в 00:33
Ответ дляКрихітка на всі
Ця штука подобається від плям
А sano не пробовали? Я вот купила , буду пробовать
Бандерівка• сегодня в 00:38
Не вірю,фотодоказ в студію,міцелярка не на стільки агресивний засіб,ось білізною,я тканину зіпсувала(
Почекуха
• сегодня в 01:12
Ответ дляАлина-1240
Автор, любым средством типа фейри для посуды убирается на раз
Та я вже бачила, що можна засобом для посуду. Ну не знаю, що б і з цього вийшло... Треба взяти якусь непотрібну тканину з віскози і досліджувати спочатку. А не так відразу на цінній речі... Я вперше терла міцелярною водою, думала, що безпечно, то ж до обличчя...
Ще просто так образливо, тональний крем був на ґудзику, який зверху покритий тканиною. Я насамперед терла ґудзик, а не основну тканину, вода трохи капнула в процесі на тканину, і я вирішила пару разів промокнути і її, бо там також щось легке бежеве було... Но я не планувала спочатку і там обробляти, бо це взагалі незначне, прання б забрало. І ґудзик не постраждав! Тепер я думаю, треба було взагалі обрізати ґудзик і його драяти, а потім пришити назад. Як би то повернути час назад...
Почекуха
• сегодня в 01:19
Ответ дляБандерівка
Та який доказ, нитки стирчать. Можна так і подумати, що дира була до, це я десь зачіпила...
Мені ші написав, що треба тепер на місці дирки вишити щось самій, бо річ вишита і це замаскує...
Почекуха
• сегодня в 01:27
Ответ дляБандерівка
Білизною я ніколи не користуюся. Але бачила як виглядає пляма від білизни
Зазвичай плям на делікатних речах немає, а всі інші перу порошком Persilом для білого, рідше для кольорового. Він дуже добре забирає плями без обробки. Тільки тепер змінили його, і він смердить страшно, неможливо вдома тримати. Тепер Сербія, а раніше був польський. Щось намішали там...
Ну ниче се• сегодня в 02:29
Ответ дляМандолина Бу
сейчас представила свою машинку 17 летней давности, когда я захотела поставить на ней режим для удаления стойких пятен 😂. Я прям слышу этот мэм: ’ что-то подсказать женщина? вы что-то хотите?’ ))))