Куплю орехи• 01 июня в 11:50
Макбук VS ноутбук? Що порадите? Які плюси та мінуси?
Якщо макбук, то де краще купити? Якщо ноут, то яку модель порадите?
Значит надо• 01 июня в 11:52
Чим електромобіль краще інших?
Якщо радите, то який конкретно?
Відчуваєте дурню в запитанні?
- які цілі користування?
- який бюджет?
- чи є у вас техніка apple?
Якщо радите, то який конкретно?
Відчуваєте дурню в запитанні?
- які цілі користування?
- який бюджет?
- чи є у вас техніка apple?
Куплю орехи
• 01 июня в 11:53
Ответ дляЩепотка_совести
макбук - це ноутбук
Так, так, знаю. Я думаю всі зрозуміють, що хотіла сказати. Макбук чи windows?
Куплю орехи
• 01 июня в 11:53
Ответ дляЗначит надо
Чим електромобіль краще інших?
Якщо радите, то який конкретно?
Відчуваєте дурню в запитанні?
- які цілі користування?
- який бюджет?
- чи є у вас техніка apple?
Якщо радите, то який конкретно?
Відчуваєте дурню в запитанні?
- які цілі користування?
- який бюджет?
- чи є у вас техніка apple?
Є телефон apple. Для навчання, треба зводити музику для виступів в програмах
А я з косою• 01 июня в 11:54
На маке ху €вое охлажение. В норм игры не поиграешь. Сказал сын студент.
Неякисне охолодження. Дуже
Морская свинка• 01 июня в 11:55
Макбуки более компактные что ли. Полно профессиональных видео по сравнению разных брендов. Муж поклонник iOS, у него вся техника Apple, у меня ноут Майкрософт Серфейс.
Щепотка_совести• 01 июня в 11:59
Існують два основні типи операційних систем для ноутбуків — Windows і macOS.
Windows — це операційна система, яку ліцензує компанія Microsoft, і вона встановлюється на пристрої багатьох виробників, зокрема Dell, HP, Lenovo, ASUS, Acer, MSI та інших. Це створює широку конкуренцію на ринку, завдяки чому користувачі мають доступ до великого вибору ноутбуків із різними характеристиками, дизайном і ціновим діапазоном.
macOS, навпаки, — це операційна система, яку розробляє компанія Apple, і вона використовується виключно на її власних пристроях, таких як MacBook Air та MacBook Pro. Ці ноутбуки мають глибоку інтеграцію програмного та апаратного забезпечення, але вибір моделей обмежується лінійками, які пропонує лише Apple.
Основні різновиди ноутбуків:
Універсальні ноутбуки — для щоденного використання, навчання або роботи з базовими програмами.
Ультрабуки — легкі, тонкі, з тривалим часом автономної роботи; часто використовують macOS або Windows.
Ігрові ноутбуки — з потужною відеокартою, ефективною системою охолодження та високою частотою оновлення екрану (найчастіше на Windows).
Бізнес-ноутбуки — з акцентом на безпеку, автономність і ергономіку (наприклад, серії Lenovo ThinkPad, HP EliteBook).
Трансформери / 2-в-1 — ноутбуки з сенсорним екраном, які можна використовувати як планшет (часто з Windows).
Хромбуки — на базі Chrome OS (інша категорія, переважно для навчання й веб-серфінгу).
Таким чином, ноутбуки на Windows представлені у великій різноманітності моделей, що дозволяє підібрати пристрій під будь-які потреби. У той час як macOS доступна тільки на MacBook´ах, але пропонує високу стабільність, продуктивність і зручність у екосистемі Apple.
Основні різновиди ноутбуків:
Куплю орехи
• 01 июня в 12:04
Ответ дляЩепотка_совести
Основні різновиди ноутбуків:
Дуже дякую за інформацію
Вишиванка• 01 июня в 12:13
любой рандомный ноутбук - не означает, что он будет на винде. есть еще и линукс)
да и вы спрашиваете про ноут, но при этом сравниваете макос и винду... трохи нелогично
Трахтибидох• 01 июня в 12:23
Покупали дочке ноут две недели назад. Тоже пересмотрели всё в магазине. Макбук она не хотела- у неё куча нелицензированого софта. И потом ей айфона хватает. После самсунга не зашел. Купили в результате леново .мы в польше- 2500 зл. Тонкий легкий не греется.
Смурфик• 01 июня в 12:25
Я не пользовалась маком, то меня и винда полностью устраивает.
Но, из тех знакомых, что перешли на мак, назад еще никто не вернулся)))
Смурфик• 01 июня в 12:28
Ответ дляКуплю орехи
Вот и читайте как прога ваша работает на маке. Если она ломаная, то не установите
Катря Харківська• 01 июня в 12:39
Макбук легкий, компактный и у него есть три основных достоинства- не лагает, как винда, нет вирусов и быстродействие. Процессор на данный момент самый шустрый у макбука.
У меня , если честно, три машинки- Асус, Макбук и хромбук. Каждая для своих задач. Тачскрин и стилус для проверки ученических работ на хромбуке топ, Макбук для рендеринга 3-д графики, а Асус для всего остального.
Я Вас не боюся• 29 июня в 21:01
Ответ дляА я з косою
Неякисне охолодження. Дуже
Ну так надо два компьютера , у мужа рабочий ноут и игровой, там игровому надо подставку с вентиляцией.
Дочка тоже два купил игровой спец, и отдельно для работы.