Бесбардак• Изменено 02 июня в 03:21

А яка ваша думка...про те що чоловік

До знайомства з вами себе задовільняв сам (дрочів) 32 роки йому, а тепер коли ви почали зустричатись є секс, але починаю помічати через 6 місяців, що він всеодно переодично це робить (дрочить)...виявляю, це тому що він мене не так вже хоче...мене це принижуєніби я якась не така...
Белая котичка• 02 июня в 03:21
Это уже у него на практике и в подсознании как вам чая попить с утра,так что норумль
Баррикадница• 02 июня в 03:21
Це ви себе принижуєте
автор Бесбардак • 02 июня в 03:26
Ответ дляБаррикадница
Це ви себе принижуєте
Чим...я розумію що він це робив до мене і зараз маючи стосунки зі мною мавби цего не робити...
автор Бесбардак • 02 июня в 03:27
Ответ дляБелая котичка
Тоді виходить...що і секс зі мною і не так вже потрібен
КрестьянинДиор• 02 июня в 03:27
Ответ дляБесбардак
мав би, але ж робить. нахіба вам той дрочер ?
Котогосподиня• 02 июня в 03:34
Ответ дляБесбардак
Бо іноді хочеться не заморочуватись чиїмись ерогенними зонами, а банально розрядки. Він же не коханку завів. Мастурбація і порно це норм, звичайно якщо це не 70% усіх оргазмів))
Белая котичка• 02 июня в 03:35
Ответ дляБесбардак
Ну он так больше удолеьвоояется,вы ему в папку даёте?минет делаете? Вот он и ищет на порно сайтах то чего вы ему не можете дать
Баррикадница• 02 июня в 04:06
Ответ дляБесбардак
Схерали?
Love_Love_Love_• 02 июня в 04:20
Нашо випишете І замість И і навпаки?
Вбигудях• 02 июня в 06:32
На мою думку нормальний секс повинен тривати десь годину, мінімум пів години. 30-40 хвилин прелюдія, далі коітус. Секс потрібен кожного дня. А тут діти, робота, побут і взагалі треба якось час проводити, просто спілкуватись. У дорослому житі іноді цієї години на секс просто немає

Якщо ж у вас із вільним часом все гаразд, то дійсно повинен бути нормальний секс
Вбигудях• 02 июня в 06:38
Ось що ще подумалось Вашому чоловіку може бути фізично важко робити довгу прелюдію і тому він сачкує. Хай віджимається, качає руки та прес
Сплюшка• 02 июня в 07:12
Ответ дляБесбардак
Ви не розумієте. В більшості вони так роблять в стосунках, просто не кажуть про це. А так, секс не всі фантазії закриває, та ще й не завжди може бути тут і зараз. Так що не переймайтесь.
Краля-Галя• 02 июня в 07:36
Якщо йому хочеться кожного дня, а такої частоти сексу немає, то навіщо терпіти? Щоб що?
Дама с заначкой• 02 июня в 08:39
Ответ дляВбигудях

Жесть, який же це нормальний? Пять хвилин і спать) оце норма. А не годинами тертись.
Cammom• 02 июня в 09:16
’виявляю, це тому що він мене не так вже хоче...’
Ви знаєте точно? Чи зробили висновок тільки по тому, що вже вас так не хоче? З часом все приїдається, і секс також
Вбигудях• 02 июня в 09:18
Ответ дляДама с заначкой
Усі люди різні, хтось купує дороге вино на свята, а хтось дешеву горілку. Я вважаю що ви багато втрачаєте, прелюдія - це дуже важлива частина сексу. Чому саме тертись? Масаж із використаням єфірної олії, просто як приклад. Все це добре розписано у інтернеті. Мені дивно пояснювати такі речі дорослим людям
Дама с заначкой• 02 июня в 11:14
Ответ дляВбигудях
То вже кому як, я не люблю прилюдій, куні ненавиджу, отримую оргазм від класичного сексу хвилин за 5 максимум, я мала такого до шлюбу хлопця що по півгодини не міг закінчити, то бігла далі чим бачила. З чоловіком все ідеально, секс щодня а той не по разу, ото б годинами ми там займались, не дай Бог.
Чумачечая_• 02 июня в 13:14
Если дрочка не мешает сексу и происходит не часто- то ничего ужасного в этом нет.