Черговий по кухні• 24 октября в 12:57
Закохалася в чоловіка, який має стосунки
Познайомилися на с/з, він попередив, що нічого серйозного, має стосунки. Логічна відповідь, що я про серйозне отак сходу не знавши людину і не думала, але навіщо тоді все це… Сказав, вони на відстані, рідко бачаться, типу у нього теж є свої слабкості…. Ну ясно, що я відмовилася, для чого воно мені. Але він не відступився. Слово за слово, пішло спілкування, зустріч, ще і ще зустрічі, поцілунок, секс…. І понеслося. І закохалася, він теж. Але він не завершив за півтори роки попередні стосунки, а з моєї сторони чекає змирення із ситуацією. У нас відчувається певна співзалежність. Випадково побачила, що в одному із месендженерів я у нього заблокована, але при цьому наполягає на зустрічі і т.д. Задала питання про той месенджер (ми там ніколи і не спілкувалися навіть), нічого ясного не сказав…. Попросила заблочити мене і там, де ми спілкуємося. Кажу і ти не спалишся ні перед ким, раз аж так шифрується, і в мене не буде думки написати. Бо співзалежність дає про себе знати, він теж робить серйозні кроки, коли ми посваритися можемо.
Єдиний раз у житті в таке вляпалася, завжди засуджувала. А тепер хай я буду заблокована, а йому час для роздумів. Якби дійсно була важлива, він би виправив ситуацію, а не добив. Але відчуваються взаємні почуття, воно або є, або немає, а тут відчувається. Краще вже так, хай дистанція буде, а там і легше стане.
оксюморон• 24 октября в 13:02
господи, снимайте розовые очочки про его любовную любовь
какие еще раздумья?
ему НРАВИТСЯ именно такая ситуация, он именно от этих игрищ ловит свой кайф, он осознанно искал такую вот невменяшку, чтобы ее психологически закрутить
Иначе ему не интересно. Просто выкинет из жизни как непотреб и будет искать другую, с которой можно реализовать такой сценарий
какие еще раздумья?
Черговий по кухні
• 24 октября в 13:02
Ответ дляруки_Крюги
я так и не поняла - а вы его заблокировали?
Коли побачила що заблокована в одному месенджері, то сказала. Побачила, що він не збирається це виправляти (хоча це було дивно, в іншому месенджері ми чудово спілкувалися), тоді попросила заблокувати мене всюди. Він це зробив. Цього достатньо для завершення спілкування.
руки_Крюги• 24 октября в 13:03
Ответ дляЧерговий по кухні
так а вы почему не блокируете?)
Черговий по кухні
• 24 октября в 13:04
Ответ дляБайрактара
Військовий? Чи дружина з дітьми за кордоном?
Він не одружений. Є дівчина.
Безлім на все• 24 октября в 13:04
автор, вы бессовестная и без принципов человек
вы изначально знали, что он не свободен.
Влезли в чужие отношения. Сюда пришли за чем? поддержкой?
вас тупо юзают полтора года.
ВільнаНазавжди• 24 октября в 13:05
Ну зачем на тех кобелин наезжать))) они же по доброте душевной такие любвеобильные, готовы всех обслужить, обогреть. Просто ручек на всех не хватает.
А дамочки даже те, что никогда ни-ни с женатым… готовы из трусов выпрыгивать) отака любофь
Черговий по кухні
• 24 октября в 13:06
Ответ дляруки_Крюги
так а вы почему не блокируете?)
А сенс. Я заблочена і він більше не напише. Під час останньої серйозної сварки він зробив крок серйозний щоб помиритися, але до цього я написала, не він. Він цього не зробить
Тільки не про гроші• 24 октября в 13:06
В нього немає перед нею забов´язань-не одружені,дітей немає
Він не хоче одружуватись ні на ній,ні на вас.
Це називається люблю себе єдиного
Якщо така любов стається і розлучаються,з сім´ї виходять.
А тут дитячий садочок,скільки йому років?
До 30?
Це називається люблю себе єдиного
До 30?
Злюка бобер• 24 октября в 13:06
Ну блин, чувак в отношениях сидит на СЗ. Ну должен же сработать инстинкт самосохранения. Ну это же сразу 🚩🚩🚩
Посудомойка• 24 октября в 13:07
Зачем вам эти странные отношения?
За что его полюбили? За красивую мордашку и член?
Ну видно же, что не серьёзный человек и вам потом, если решите быть вмести, будет устраивать такие аттракционы в отношениях.
Хотя вы тоже еще та штучка. Знали, что там отношения и пошли на это.
Эскиз бесконечности• 24 октября в 13:08
В чем проблема? У него любовь с одной, а секс с вами. Ничего не утаивал, жениться не обещал.
Ласковая_львица• 24 октября в 13:08
Ответ дляоксюморон
какие еще раздумья?
Он никого не любит. Кроме себя
ВільнаНазавжди• 24 октября в 13:08
Ответ дляТільки не про гроші
Це називається люблю себе єдиного
До 30?
Це називається люблю себе єдиного
До 30?
Та не… это не детский сад)
Чувак живёт в своё удовольствие, юзает баб и вертит на одном месте как захочет.
Красавчик!
Тільки не про гроші• 24 октября в 13:09
Ответ дляЭскиз бесконечности
Любов?
Ласковая_львица• 24 октября в 13:10
Ответ дляВільнаНазавжди
Та не… это не детский сад)
Красавчик!
А если женщина так же делает. Почему вы их осуждаете и обзываете за это ? А мужик красавчик, а женщина всегда должна быть лохом
ВільнаНазавжди• 24 октября в 13:10
Ответ дляПосудомойка
Зачем вам эти странные отношения?
«Полюбили» 😂 какое интересное слово Вы применили к этой ситуации 😂
cTpawHoegeJIo• 24 октября в 13:10
А я вот тут просил https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3777099#929...
Меня не послушали
Ласковая_львица• 24 октября в 13:11
Ответ дляТільки не про гроші
Це називається люблю себе єдиного
До 30?
Це називається люблю себе єдиного
До 30?
Если женился, то тоже не всегда любов. Многие женятся из-за выгоды, удобства и тд
Черговий по кухні
• 24 октября в 13:11
Ответ дляЭскиз бесконечности
Проблема, в співзалежністі і почуттях які виникли. Ладно ще якби тільки був класний секс і всі задоволені. Але сподіваюся, що після блокування і дистанції обох попустить.
Тільки не про гроші• 24 октября в 13:11
Ответ дляЛасковая_львица
Ви розумієте,що він все життя буде шукати коханок,напаркуа одружуватись
Посудомойка• 24 октября в 13:13
Ответ дляВільнаНазавжди
Ну пишет же, что закохалася
ВільнаНазавжди• 24 октября в 13:13
Ответ дляЛасковая_львица
Какие проблемы? Пусть каждая женщина делает так, как хочет. Кого я осуждаю и обзываю?
Конечно, мужик красавчик.
Каждому манипулятору положено по жертве)
Конечно, мужик красавчик.
Ласковая_львица• 24 октября в 13:15
Ответ дляТільки не про гроші
Так многие мужики живут. Там тётки для утех , дома тётка, которая обхаживает и все прощает. И удобно
Ласковая_львица• 24 октября в 13:15
Ответ дляВільнаНазавжди
Конечно, мужик красавчик.
Если женщина создаст тему, что у неё пару мужиков, один для денег, второй для утех и тд. Её тут с .. смешают
ВільнаНазавжди• 24 октября в 13:16
Ответ дляПосудомойка
Ну пишет же, что закохалася
Ой беда, беда…🤪
Эскиз бесконечности• 24 октября в 13:16
Ответ дляТільки не про гроші
Любов?
Да. Планы на другую женщину и совместную жизнь с ней. Вы думаете моряки в рейсах по 4-6 месяцев блюдут верность или трахаясь со шлюхами перестают любить жену?